Peugeot klubas Vilnius vs Rover klubas (51:46)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 sausio 29 d., Antradienis, 20:45 val. @ Šv. Kristoforo vidurinė mokykla, Kazliškių g. 4, Vilnius LT-09205

Po atkaklios kovos Vilniaus pogrupyje Peugeot klubas šventė pergalę prieš Rover klubą

2008 sausio 29 d., Antradienis, 22:36 val., peržiūros: 8467

Autoklubų lygos sezonas įsibėgėja, šios dienos išvakarėse susikovė "Peugeotklubas" Vilnius vs "Roverklubą".

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan nerezultatyviai, komandos viena kitą analizavo, atsakydamos taikliais metimais ir pirmasis kėlinis baigėsi rezultatu 12-11 Pegeotklubo naudai.

Antrasis kėlinys visiškai neatspindejo pirmojo. Peugeot komanda įjungusi aukštesnę pavarą pradėjo sparčiai tolti nuo varžovų. To iniciatorius buvo G.Mackevičius, vien per antrąjį kėlinį pelnęs 16tšk. Taip šeimininkai sutriuškino svečių komandą antrajame kėlinyje, leidę jiems įmesti tik 6tšk. Rezultatas pasibaigus antrajam ketvirčiui buvo 33-17 Peugeot komandos naudai. Atrodė, Roverklubo likimas aiškus šių rungtynių metu.

Po ilgosios pertraukos Peugeot komanda negalėjo įtarti, ką jiems paruošė svečiai. Rover vyrai pradėjo labai kibiai gintis, tokia arši gynyba lėmė šeimininkų komandos sutrikimą ir pasimetimą aikštelėje. Rover komanda spurtavo trečiajam kėlinyje 13-0, per 5 min. Peugeot vyrai nesugebėjo pelnyti nei vieno taško, daug klydo. Tuo tarpu, Rover vis mažino skirtumą, nors to rungtynių pradžioje negalima buvo tikėtis. Tik G.Mackevičiaus pastangomis buvo pelnyti 8tšk. per trečiąjį kėlinį ir komandos ji užbaigė rezultatu 41-37.

Paskutinysis ketvirtis buvo labai atkaklus. Rover komanda ir toliau vijosi Peugeot komandą. Jau atrodė, kad šeiminikai palūžo ir Roveriams pirmoji pergalė visai šalia. Deja, koją jiems pakišo kelios klaidos likus 1min.30sek. Tuo metu Rover komanda turejo 2 tšk deficitą ir kamuolys buvo jų rankose – keletas nelemtų kamuolio praradimų svečiams ir geras šeimininkų – G.Mackevičiaus žaidimas vis dėlto neleido svečiams išplėšt pirmosios pergalės. Galutinis rezultatas 51-46 Peugeotklubo naudai.

Peugeot komandoje išsiskyrė G.Mackevičius, pelnęs 29tšk., atkovojęs 13 kam., padaręs dvigubą dublį, jam talkino D.Jasuliavičius, pelnęs 12tšk.ir perėmęs 5 kam.

Roverklubo komandoje pasižymėjo T.Kačinskas, pelnęs 17tšk., atkovojęs 12 kam. ir blokavęs net 5 varžovų metimus, prie jo prisidėjo E.Šmitas, pelnęs 16tšk. ir atkovojęs 7 kam.

BMW klubas Vilniaus pogrupi ir toliau skina pergales (2008 vasario 09 d., šeštadienis, 21:52 val.)"Rover" klubo revanšas prieš "BMW " klubą (2008 kovo 29 d., šeštadienis, 16:46 val.)Autoklubų lygoje auto.Banginiai tiesiog nušlavė "Rover klubą" (2008 sausio 22 d., antradienis, 22:53 val.)Subaru klubas nugalėjo Peugeot kluba (65-51) Vilniaus pogrupis (2008 kovo 01 d., šeštadienis, 13:48 val.)