Skroblų alėja vs Kautech (60:114)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 12 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ nesunkiai susitvarkė su „Skroblų alėja“ ekipa

2022 spalio 12 d., Trečiadienis, 22:01 val., peržiūros: 278

Spalio 12 d., trečiadienį Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 A pogrupio rungtynės tarp „Skroblų alėja“ (2-0) ir „Kautech“ (2-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Kautech“ iškart nutolo 4:10. Bet tada du paeiliui tritaškius pataikė L.Matulaitis ir rezultatas tapo lygus. Visgi, Kautech“ į tai atsakė spurtu 0:10 ir tolo dviženkliu pranašumu. Kėlinio pabaigoje „Skroblų alėja“ ekipai pavyko šiek tiek apmažinti deficitą ir priartėti iki 25:30.

Kautech“ antrą kėlinį pradėjo spurtuodami 1:12, vėliau pridėjo dar kelis tritaškius ir įpusėjus susitikimui jau buvo priekyje 32:55.

Trečiajame kėlinyje ir toliau rungtynėse iniciatyvą savo rankose laikė svečiai ir daugiausia taiklių metimų iš po krepšio bei trijų M. Gailiūno tolimų metimų dėka dar labiau tolo. Po trijų kėlinių 46:87.

Ketvirtame kėlinyje vieną po kitos klaidas darę „Skroblų alėja“ krepšininkai leido dar labiau tolti svečiams, kurie užtikrintai laimėjo susitikimą. Galutinis rezultatas 60:114 (25:30, 7:25, 14:32, 14:27).

10 atk. kam.

„Užveža“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Skroblų alėja“ (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Skroblų Alėja“ labai lengvai susitvarkė su „UNO“ ekipa (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:59 val.)Kautech gana nesunkiai įveikė Valpanius 111:74 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Kautech“ sutriuškino „Užveža“ ir žengė į pusfinalį (2022 spalio 23 d., sekmadienis, 21:26 val.)Kad ir kaip „Skrobų alėja“ siekė pergalės ‒ šį kartą nepavyko (2022 spalio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)Nuostabus D. Truncės žaidimas atvedė „Skroblų alėja“ ekipą į nesunkią pergalę prieš „Valpainiai“ krepšininkus (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos Hidraulinės sistemos ir Skroblų alėja. (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 21:47 val.)18:0 trečią kėlinį pradėję „Kautech“ lengvai įveikė „Galera“ ekipą ir iškovojo Mažosios taurės III vietą (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 18:16 val.)Vos šešiese susirinkę „R2P Sport“ perkopė pusfinalio barjerą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Skroblų Alėja“ iškovojo „Iššūkio“ taurės bronzą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 21:57 val.)