Skroblų alėja vs Valpainiai (99:64)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Nuostabus D. Truncės žaidimas atvedė „Skroblų alėja“ ekipą į nesunkią pergalę prieš „Valpainiai“ krepšininkus

2022 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 20:36 val., peržiūros: 329

Rugsėjo 28 d., trečiadienį Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 A pogrupio rungtynės tarp „Skroblų alėja“ ir „Valpainiai“ ekipų.

Pirmajame rungtynių kėlinuke šeimininkų žaidėjas D.Truncė sumetė 12 taškų, kas leido „Skroblų alėja“ ekipai iškart nutolti ir po pirmo kėlinio pirmauti 21:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem šeimininkų tolimais metimais, po kurių skirtumas tarp komandų jau tapo penkiolika taškų. Visgi, „Valpainiai“ po A. Botyriaus metimų ir R. Petraškos dviejų tritaškių kiek priartėjo. Įpusėjus susitikimui 43:33.

Ir toliau „Skroblų alėja“ ekipą į priekį vedė rezultatyvus D.Truncės žaidimas, kėlinio pabaigoje jo komandos draugai pridėjo keletą tolimų metimų, o šeimininkai po trijų kėlinių jau buvo nutolę 73:50.

Paskutiniajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pernelyg nesikeitė, toliau aikštelėje dominavo „Skroblų alėja“ ekipa, kuri sezoną atidarė nesunkia pergale. Galutinis susitikimo rezultatas 99:64 (21:12, 22:21, 30:17, 26:14).

8 taškai

Kad ir kaip „Skrobų alėja“ siekė pergalės ‒ šį kartą nepavyko (2022 spalio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)Po šalto dušo pirmame kėlinyje atsigavę „ICE“ įveikė „Valpainiai“ ekipą (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 22:00 val.)„Kautech“ nesunkiai susitvarkė su „Skroblų alėja“ ekipa (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Skroblų alėja“ atlaikė „ICE“ ekipos spaudimą ir iškovojo antrąją pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 20:42 val.)„Skroblų Alėja“ iškovojo „Iššūkio“ taurės bronzą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 21:57 val.)„Užveža“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Skroblų alėja“ (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos Hidraulinės sistemos ir Skroblų alėja. (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 21:47 val.)Tritaškių lietų atlaikiusios „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę (2022 spalio 11 d., antradienis, 23:41 val.)Kautech gana nesunkiai įveikė Valpanius 111:74 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Skroblų Alėja“ labai lengvai susitvarkė su „UNO“ ekipa (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:59 val.)