Skroblų alėja vs ICE (82:74)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 05 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ atlaikė „ICE“ ekipos spaudimą ir iškovojo antrąją pergalę

2022 spalio 05 d., Trečiadienis, 20:42 val., peržiūros: 296

Spalio 5 d., trečiadienį Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 A pogrupio rungtynės tarp „Skroblų alėja“ (1-0) ir „ICE“ (1-1) ekipų.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 9:10. Bet tada „ICE“ ekipa spurtavo 0:8, kas ir leido svečiams po pirmo kėlinio būti priekyje 14:21.

Antrojo kėlinio pradžioje „Skroblų alėja“ susitvarkė su gynyba, pataikė tris tolimus metimus ir šeimininkai persvėrė rungtynių svarstykles ir kiek nutolo – 32:26. Nors po A. Ščerbos tolimo metimo rezultatas rungtynėse tapo lygus 34:34, tačiau kėlinio pabaigą „Skroblų alėja“ užbaigė spurtu 10:0 ir įpusėjus susitikimui pirmavo 44:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkus į priekį patempė rezultatyvus L. Viliaus žaidimas ir įpusėjus kėliniui „Skroblų alėja“ tolo iki 56:40. Visgi, sėkmingas E. Puzaro žaidimas leido „ICE“ ekipai šiek tiek priartėti. Po trijų kėlinių 60:50.

Ketvirto kėlinio pradžioje „ICE“ pabandė priartėti, tačiau dviem tolimais metimais L.Vilius vėl atstatė dešimties taškų persvarą. Nors „ICE“ dar sugebėjo priartėti iki keturių taškų, tačiau „Skroblų alėja“ išlaikė pergalingą rezultatą. Galutinis susitikimo rezultatas 82:74 (14:21, 30:13, 16:16, 22:24).

Erikas Seniūnas

„Skroblų Alėja“ labai lengvai susitvarkė su „UNO“ ekipa (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Skroblų Alėja“ iškovojo „Iššūkio“ taurės bronzą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 21:57 val.)Kad ir kaip „Skrobų alėja“ siekė pergalės ‒ šį kartą nepavyko (2022 spalio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)Nuostabus D. Truncės žaidimas atvedė „Skroblų alėja“ ekipą į nesunkią pergalę prieš „Valpainiai“ krepšininkus (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Kautech“ nesunkiai susitvarkė su „Skroblų alėja“ ekipa (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 22:01 val.)Po šalto dušo pirmame kėlinyje atsigavę „ICE“ įveikė „Valpainiai“ ekipą (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 22:00 val.)Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos „ICE“ ir „Kautech“. (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)„GZP“ atlošė dviženklį deficitą ir įveikė „ICE“ (2022 spalio 18 d., antradienis, 20:53 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje „Hidraulinės sistemos“ įveikė ICE (2022 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Užveža“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Skroblų alėja“ (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 20:34 val.)