Remza vs GZP (104:101)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 10 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pratęsimas, emocijos ir Remzos Pergalė

2022 spalio 11 d., Antradienis, 00:38 val., peržiūros: 276

Iki pat rungtynių pabaigos buvo tiesiog neįmanoma nuspėti kuri komanda taps nugalėtoja. Taškas į tašką žaidžiančios komandos nei akimirkai nepasidavė. Po dviejų kėlinių Remzos komanda išsiveržė į priekį 6 taškų persvara, o tai tik dar labiau GZP komandą užmotyvavo siekti pergalės. Galima teigti, jog nuolatos švieslentėje matomas lygus komandų rezultatas, visiems žaidėjams bei jų treneriams kėlė įtampą. Emocijos liejosi per kraštus, o gal net ir kiek per daug. Sunkiausia emocijas buvo suvaldyti komandos Remza treneriui Žilvinui Zakrasui, kuris buvo diskvalifikuotas likus vos kelioms minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos, už emocijas ir turėjo palikti aikštę. Po ketvirto kėlinio rezultatas buvo lygus (87:87). Tačiau komanda ir likusi be trenerio, parodė, jog yra verti nugalėti. Rezultatu 104:101 Remza iškovojo antrąją pergalę taurėje.

Šios rungtynės taip pat pasižymėjo asmeniniais žaidėjų rezultatais. Net trys žaidėjai pelnė dvigubus dublius: komandos Remza žaidėjai Nr. 34 Paulius Lekečinskas, Nr. 14 Kęstutis Dmitrijevas bei GZP komandos žaidėjas Nr. 33 Žygimantas Vasiliauskas. Daugiausiai taškų pelnė taip pat Remzos žaidėjas Nr. 34 Paulius Lekečinskas, savo sąskaitoje turintis 31 pelnytą tašką.

„GZP“ atlošė dviženklį deficitą ir įveikė „ICE“ (2022 spalio 18 d., antradienis, 20:53 val.)„Galera“ susitvarkė su „GZP“ ir keliauja į pusfinalį (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)Įnirtingame mače „Remza“ komandos pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2022 rugsėjo 30 d., penktadienis, 08:31 val.)„GZP“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 21:42 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ išplėšė pergalę prie GZP komandą (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Klausučių alaus darykla“ daugiau nei įtikinamai įveikė „Remzą“ (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 23:10 val.)Rungtynėse dėl pirmos vietos grupėje ‒ „Arko“ pergalė prieš „Remza“ krepšininkus (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„GZP“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 20:30 val.)„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 22:03 val.)„Remza“ išbarstė 18 taškų pranašumą ir rungtynių pabaigoje nusileido „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2022 spalio 04 d., antradienis, 20:43 val.)