GZP vs Rimo & Patikima linija (83:69)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 05 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„GZP“ pasiekė įtikinamą pergalę

2022 spalio 05 d., Trečiadienis, 21:42 val., peržiūros: 204

Spalio 5 dieną, 20:30 val., Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 komandos "GZP" (šeimininkai) ir "Rimo & Patikima linija" (svečiai). Jau rungtynių pradžioje į priekį nutolę šeimininkai tvirtai kontroliavo rungtynes ir pasiekė įtikinamą pergalę, laimėdami rezultatu 83:69 (25:14, 13:14, 26:21, 19:20).

Rungtynes daug geriau pradėjo "GZP", šeimininkai puikiai jautėsi greitame puolime, lengvai rinko taškus ir dar pirmojo ketvirčio metu pasiekė dviženklį pranašumą. Antrasis ketvirtis buvo nerezultatyvus, o "Rimo & Patikima linija" sugebėjo išlaikyti nedidelę intrigą ir bent jau neleido skirtumui augti. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams esant priekyje rezultatu 38:28.

Antroje rungtynių dalyje "GZP" prastai atakavo, bet varžovai tuo nei kiek nepasinaudojo, nes šeimininkai puikiai rinkosi atšokusius kamuolius ir taip kūrėsi papildomus šansus. Skirtumas dar kiek paaugo, o ketvirtasis kėlinukas didelių vilčių "Rimo & Patikima linija" ekipai nežadėjo. Šeimininkai išlaikė iniciatyvą iki pat pabaigos ir įtvirtino savo pranašumą rezultatu 83:69.

Deivydas Grigalius

„GZP“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 20:30 val.)„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 22:03 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ išplėšė pergalę prie GZP komandą (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Galera“ susitvarkė su „GZP“ ir keliauja į pusfinalį (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Klausučių alaus darykla“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 19:25 val.)„GZP“ atlošė dviženklį deficitą ir įveikė „ICE“ (2022 spalio 18 d., antradienis, 20:53 val.)Pratęsimas, emocijos ir Remzos Pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:38 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi „GZP“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 12:28 val.)Įnirtingame mače „Remza“ komandos pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2022 rugsėjo 30 d., penktadienis, 08:31 val.)