Kautech vs Galera (122:75)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2022 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

18:0 trečią kėlinį pradėję „Kautech“ lengvai įveikė „Galera“ ekipą ir iškovojo Mažosios taurės III vietą

2022 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 18:16 val., peržiūros: 219

Sekmadienį, lapkričio 6 d., krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 susitikimas dėl 3 vietos, kuriame susitiko „Kautech“ ir „Galera“.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau kėlinio viduryje „Kautech“ dėka kelių tolimų metimų atitolo ir laimėjo pirmą kėlinuką 24:18.

Antrajame kėlinuke po penkių paeiliui J. Draudvilos taškų šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą 38:28. Vėliau „Kautech“ įgijo didžiausią aštuoniolikos taškų persvarą, tačiau trimis tolimais metimais „Galera“ artėjo iki 51:41.

Trečią kėlinį „Kautech“ pradėjo spurtuodami 18:0 ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 86:58.

Ketvirtą kėlinį šeimininkai pradėjo keturiais tritaškiais metimais ir tolo jau keturiasdešimties taškų pranašumu. Ir toliau vieną po kito tritaškius metę „Kautech“ krepšininkai dar labiau toli ir lengvai pasiėmė šią pergalę bei trečią Mažosios taurės vietą. Galutinis susitikimo rezultatas 122:75 (24:18, 27:23, 35:17, 36:17).

Marius Parvalkevičius

Visas rungtynes vargę „Omega“ paskutinėmis minutėmis įveikė „Galera“ ekipą (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 19:19 val.)„Kautech“ nesunkiai susitvarkė su „Skroblų alėja“ ekipa (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Kautech“ sutriuškino „Užveža“ ir žengė į pusfinalį (2022 spalio 23 d., sekmadienis, 21:26 val.)Kautech gana nesunkiai įveikė Valpanius 111:74 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Arko“ laimėjo pratęsimą ir pateko į finalą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos „ICE“ ir „Kautech“. (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Galera“ susitvarkė su „GZP“ ir keliauja į pusfinalį (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)Vos šešiese susirinkę „R2P Sport“ perkopė pusfinalio barjerą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Galera“ palaužė „Užveža“ komandą rezultatu 72:60 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:32 val.)Jaunatviškas entuziazmas ir užsispyrimas Kautech komandai užtikrino pergalę (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:50 val.)