Alytaus „Vakarai“ vs Remza (83:112)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 11 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Rezultatyviose rungtynėse Remza užtikrintai įveikė Alytaus „Vakarus“(112:83)

2020 spalio 11 d., Sekmadienis, 22:57 val., peržiūros: 761

Sekmadienio, Spalio 11 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko „Laikinosios sostinės“, mažosios taurės, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko vietos Remza – 2 ir Alytaus „Vakarai“.

Rungtynes puikiu žaidimu pradėjo Remzos įžaidėjas A.Makūnas, kuris per pirmąjį rungtynių ketvirtį pelnė net 19 taškų. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, tačiau įpusėjus kėliniui svečiai sužaidė gerą atkarpą ir sumažino skirtumą iki 5 taškų – 26:31.

Antrajame kėlinyje šeimininkai iš lėto didino pranašumą, praėjus 3 ketvirčio minutėm Remza krepšininkai sužaidė atkarpą 12:0 ir padidino skirtumą iki 17 taškų 32:49. Antroje kėlinio dalyje ekipos keitėsi taškais tačiau skirtumas tarp komandų nepakito – 42:59.

Trečiąjį kėlinį abi ekipos pradėjo rezultatyviai, komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau Remza ir toliau išlaikė savo pranašumą. Alytaus „Vakarų“ komandą visas rungtynes tempė H.Rokas, kuris iš viso pelnė net 45 taškus. Rezultatas po trečiojo kėlinio – 68:86.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje svečiai nenuleido rankų, tačiau įpusėjus kėliniui Remza sudavė paskutinį smūgį spurtu 15:0 ir užbaigė rungtynes itin rezultatyviai – 83:112 (26:31, 16:28, 26:27, 15:26)

11 atk. kam.

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis pergalę pasiekti leido Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 19 d., pirmadienis, 20:59 val.)Alytaus „Vakarai“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ 2004 ekipą (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Remza“ įveikė KM „Žalgiris“ 2004 (90:84) (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:03 val.)Vytenis Vaivada fantastiniu tolimu šūviu išplėšė pirmąją vietą Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)„Remza“ atlošė 18 taškų deficitą, bet rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno TPMC ‒ 2“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynėse: įtikinama Ramza pergalė prieš Arena Biliards (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:14 val.)Be lyderio H. Roko likę Alytaus „Vakarai“ sugrįžo į rungtynes, išplėšė pratęsimą, bet jame nusileido „ICE“ ekipai (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 16:22 val.)Alytaus „Vakarai“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:14 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)Po atkaklios kovos „ICE“ palaužė „Remzą“ ekipą ir pasidabino „Laikinosios sostinės“ bronzos medaliais (2020 spalio 27 d., antradienis, 22:17 val.)