Arena Biliards vs Sporto manija (64:98)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 12 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Old S/M“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą

2019 gegužės 12 d., Sekmadienis, 20:06 val., peržiūros: 535

Sekmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Arena Biliards“ ir svečių teisėmis atvykę „Old S/M“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir įpusėjus kėlinukui komandas skyrė vienas metimas ( 5:6). Vis dėlto, „Old S/M“ pavyko pabusti, kur surengė spurtą ir atitrūko nuo varžovų, o „Arena Biliards“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 16:7). Per likusį laiką šeimininkai toliau niekaip nesusitvarkė su varžovų puolimu ( 9:23). Antrame ketvirtyje „Arena Biliards“ pavyko sušvelninti skirtumą, tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų ir ne tik, kad atstatė turėtą pranašumą, bet ir pasiekė 24 taškų pranašumą – 29:53.

Po ilgosios pertraukos „Old S/M“ toliau nestabdė apsukų, kur su kiekviena minute didino pranašumą. E.Jasėnas vienintelis tempė svečius ant pečių, bet jo vieno pastangų buvo maža prieš visą „Old S/M“ ekipą ( 47:79). Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas. „Old S/M“ jau pirmoje pusėje pasitiesė gerą pagrindą pergalei ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 64:98 (9:27, 20:26, 18:26, 17:19)

„Arena Biliards“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2019 gegužės 14 d., antradienis, 20:04 val.)„Arena Biliards“ po labai atkaklios dvikovos palaužė „Etapas ‒ KSM 82“ (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės D pogrupio rungtynėse: Užtikrinta „Old S/M“ pergalė prieš „ICE“ krepšininkus (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Sporto manija“ panaikino dviženklį pranašumą ir lemiamu metu įrodė savo pranašumą prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 22 d., trečiadienis, 22:26 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepasipriešino „Sporto manija“ krepšininkams (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Pro Angels“ sezoną užbaigė aukštai iškelta galva ‒ triumfavo didžiajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 22:03 val.)