BK Centre vs Ragai (59:72)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 18 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ragai“ nugalėjo „BK Centre“ ekipą

2017 gegužės 18 d., Ketvirtadienis, 20:32 val., peržiūros: 767

Ketvirtadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko LS Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „BK Centre“ ir svečių teisėmis atvykę „Ragai“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 8:8), tačiau pirmieji spurtą surengė „Ragai“ , kur su kiekviena minute didino pranašumą ( 8:16). Likus žaisti tris minutes „BK Centre“ pavyko sumažinti skirtumą iki keturių taškų, bet kėlinio pabaigoje gavo keletą greitų atakų ( 18:25). Antrame kėlinyje „Ragams“ niekaip nepavyko atitrūkti nuo varžovų, o „BK Centre“ toliau lipo ant kulnų ( 24:34). Ketvirčio pabaigoje D.Malinauskas tempė komandą ant pečių ir skirtumas išliko 8 taškai – 40:32.

Po ilgosios pertraukos „BK Centre“ nestabdė apsukų ir greitų atakų dėka liko tik du taškai ( 39:41), tačiau „Ragai“ atsakė sėkminga atkarpa 6:0. Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir pranašumas išliko 6 taškai ( 47:53). Ketvirtame kėlinyje „BK Centre“ sumažino iki minimalaus skirtumo, bet „Ragai“ greitai atstatė pranašumą ( 54:63). Per likusį laiką svečiai neiššvaistė atotrūkio ir šventė pergalę, rezultatu -59:72 (18:25, 14:15, 15:13, 12:19)

KM „Tornado“ nelygioje kovoje privertė kapituliuoti BK Centre (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 00:44 val.) Visas rungtynes dominavusi Akademija pasigailėjo BK Centre vaikinų (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ tik po atkaklios kovos įveikė „Ragų“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:07 val.)KM „Tornado“ lengvai patiesė komandą „Ragai“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:23 val.)Akademija be didesnio vargo partiesė Ragai (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)