Sporto manija vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (98:81)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2020 liepos 14 d., Antradienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto manija“ panaikino dviženklį deficitą ir iškovojo „Laikinosios sostinės“ Didžiąją taurę

2020 liepos 14 d., Antradienis, 21:57 val., peržiūros: 1148

Antradienį, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2020 finalinės rungtynės, kuriose susitiko „Sporto manija“ ir „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipos.

Rungtynės prasidėjo labai greitu abiejų komandų žaidimu, per penkias pirmas minutes K.Babkauskas sumetė tris tolimus metimus, vėliau pridėjo tris taiklius metimus bei dar vieną tolimą metimą kėlinio antroje pusėje, du tolimus metimus vėliau taip pat pridėjo A.Lencevičius, vieną kėlinio gale dar ir J.Vazalis, o šie tolimi metimai leido „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipai po pirmo kėlinio pirmauti 17:26.

Antrajame kėlinyje „Sporto manija“ padidino apsukas puolime, tačiau kėlinio antroje pusėje K.Babkauskas vėl dviem tritaškiais leido svečiams nutolti dviženkliu pranašumu. Visgi, kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė sėkmingiau, paskutinėmis sekundėmis tolimą metimą greitoje atakoje įmetė M.Linkevičius ir „Sporto manija“ priartėjo iki 47:52.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Sporto manija“ surengė spurtą 10:0 ir perėmė rungtynių kontrolę. Vėliau įsisiautėjo P.Parachomikas, kurio trys tritaškiai leido šeimininkams nutolti jau dviženkle persvara. Po trijų kėlinių – 74:62.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipa atrodė kiek sutrikusi, o tuo pasinaudoję šeimininkai kėlinio viduryje jau turėjo šešiolikos taškų persvarą 83:67. Rungtynių pabaigoje „Sporto manija“ dar primėtė ir tolimų metimų, o pergalę iškovojo rezultatu 98:81 (17:26, 30:26, 27:10, 24:19).