Sporto manija vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (113:87)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 09 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sporto manija“ užtikrintai įveikė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipą

2020 liepos 09 d., Ketvirtadienis, 22:18 val., peržiūros: 817

Ketvirtadienį KTPMC sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Didžiosios taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko "Sporto manija" ir Kauno autobusai & SK "Vertigo".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Sporto manija", o svečiai sunkiai sekėsi pralaužti ledus puolime ir per likusį laiką šeimininkai išlaikė dviženklį pranašumą ( 29:14). Antrame kėlinyje Kauno autobusai & SK "Vertigo" ekipai pavyko sumažinti skirtumą, tačiau neilgam. Šeimininkai atsakė greitomis atakomis, kur skaičiavo 23 taškų pranašumą – 62:39

Po ilgosios pertraukos svečiams pavyko apmažinti skirtumą, tačiau "Sporto manija" toliau tolimais metimais tvarkėsi su varžovais ( 89:66). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalus. Kauno autobusai & SK "Vertigo" toliau tragiškai atakavo, o "Sporto manija" užsitikrino pergalę be didesnių problemų. Galutinis rezultatas – 113:87 (29:14, 33:25, 27:27, 24:21)