KTU vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (83:99)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 08 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„KTU“ turėjo pripažinti „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pranašumą

2020 liepos 08 d., Trečiadienis, 22:38 val., peržiūros: 731

Liepos 8 dieną, 21:00 valandą, KTU Chemijos fakulteto sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ didžioji taurė 2020 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „KTU“ ir svečiai „Kauno autobusai & SK „Vertigo”. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:99 (13:22, 24:22, 31:36, 15:19).

Rungtynės prasidėjo kieta ir rimta kova abejose aikštelės pusėse. Komandoms teko išmetinėti sunkius metimus, todėl rezultatas augo lėtai, tačiau svečiams pardėjus pataikyti tolimus metimus, „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ išsiveržė į priekį 7:17. Iki pirmo kėlinio galo „KTU“ krepšininkams nepavyko sužaisti rezultatyvesnės atkarpos ir po pirmo ketvirčio pirmauja „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ rezultatu 13:22. Antrajame kėlinyje situacija šiek tiek keitėsi. Pirmoje kėlinio pusėje prabilo „KTU“ snaiperis Julius Kigas ir trimis tolimais metimais greitai išlygino rezultatą. Toliau beveik visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, tačiau persverti rezultatu šeimininkų komandai nepavyko ir kėlinio gale „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ susigrąžino pranašumą 37:44.

Trečiasis kėlinys buvo tikra šventė žiūrovams. Komandos viena po kitos leido tritaškius ir kartu surinko net 67 taškus per kėlinį. Svečių gretose labiausiai pasižymėjo Karolis Kokoška (4 trit.), Edgaras Stanionis pridėjo 3, „KTU“ gretose – Julius Daugėla (5 trit.). Tačiau kėlinys buvo naudingesnis svečių komandai, kuri po trečio kėlinio sukaupė 12 taškų pranašumą (68:80). Paskutiniame ketvirtyje komandos žaidė šiek tiek ramiau, tritaškiai metimai dažniau skriejo pro šalį ir komandos dažniau bėgo į greitas atakas. "Kauno autobusai & SK "Vertigo" neleido varžovams prisivyti ir šventė pergalę rezultatu 83:99.

"Kauno autobusai & SK "Vertigo" komandos treneris A. Juodelis: "Žinote, daug žaidėjų turime, tad norėjosi, jog visi pažaistų. Esmė: kai pagavome ritmą ir K.Kokoška pataikė tritaškius savo. Yra daug neišnaudotų galimybių, šios rungtynės pirmos – įsibėgėsim ir žiūrėsim, kaip bus toliau."