Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ vs Panemunė (56:89)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Panemunė“ lengvai įveikė Kaišiadorių „Kaišiadoris ‒ Savingė“

2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 797

Gegužės 15 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2017 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ priemė svečius „Panemunę“. Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ savo sąskaitoje turėjo vieną pralaimėjimą, o „Panemunei“ šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynes geriau pradėjo „Panemunė“. Pradžioje rungtynių komandos apsikeitė taikliais metimais (2:3). Vėliau, daugiausiai taiklių tritaškių dėka „Panemunė“ pelnė 13 taškų be atsako (2:16). Septintą minutę „Panemunė“ padidino pranašumą iki 18 taškų (6:24). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai (14:30).

Antro kėlinio antrą minutę „Kaišiadorys ‒ Savingė“ sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (18:32). Vėliau persvara pamažu augo „Panemunės“ naudai. Sužaidus šešias minutes kėlinyje komandas skyrė 21 taškas (20:41). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Kaišiadorys ‒ Savingė“ pataikė tris ttritaškius, kurie padėjo šiek tiek sumažinti „Panemunės“ persvarą prieš ilgąją pertrauką (29:45).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis puikiai žaidė „Kaišiadorys ‒ Savingė“. Jie pelnė aštuonis taškus be atsako ir sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu 37:45. Penktą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Panemunė“ (37:47). Šeimininkų puolimas pradėjo strigti, o „Panemunė“ sužaidus puikią atkarpą padidino persvarą iki 16 taškų (38:54). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 16 taškų (43:59).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o „Panemunės“ solidus pranašumas laikėsi. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 17 taškų (50:67). Netrukus „Kaišiadorys ‒ Savingė“ sumažino varžovų persvarą iki 15 taškų (52:67). Vėliau 10 taškų be atsako pelnė „Panemunė“ (52:77). Per paskutines tris minutes „Panemunės“ persvara padidėjo iki 33 taškų (56:89). „Panemunė“ iškovojo pirmą pergalę, o „Kaišiadorys ‒ Savingė“ pralaimėjo antrą kartą.

„Panemunės“ treneris G.Kurtinaitis: „Šiandien buvome labiau patyrę nei varžovai. Turime keletą žaidėjų, kurie yra aukštesnio meistriškumo nei mūsų varžovai. Varžovai labai gerai kovojo prieš mus, bet mes tiesiog turime keletą aukštesnio lygio žaidėjų. Šarūnas Vingelis parodė gerą žaidimą, ką jis šį sezoną darė viso NKL sezono metu, o jaunimas varžovų irgi puikiai pasirodė. Tiesiog šiandien buvome stipresni.“ Paklaustas, kodėl komanda pradėjo prastai trečią kėlinį, treneris atsakė: „Nežinau, aiškinsimės, bandysime spręsti šią problemą, nes tikrai netenkina trečio kėlinio pirma pusė. Tai yra negražu sau, nepagarba sau ir nepagarba varžovams ir žiūrovams.“

Raseinių SK „Julisa“ nesunkiai susitvarkė su Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ ekipa (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)J. Liesio metimas paskutinėmis pratęsimo sekundėmis atnešė „Bangai“ pergalę prieš P. Liesio vedamą Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingę“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 22:06 val.)„Panemunė“ įveikė „Sporto maniją“ ir žengia į finalą (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 21:58 val.) Panemunė nepasigailėjo Raseinių SK „Julisa“ (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 17:23 val.)„Panemunė“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bangos“ ekipą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės finale triumfavo „Panemunė“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:19 val.)