Žiežmarių gimnazija vs Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (58:73)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 kovo 29 d., Penktadienis, 12:00 val. @ Žiežmarių gimnazija, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj., LT-56235

"Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" pasiekė užtikrintą pergalę

2013 kovo 29 d., Penktadienis, 14:45 val., peržiūros: 2402

Penktadienį (03.29) Žiežmarių gimnazijos sporto salėje įvyko ''Basketnews'' taurės rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai "Žiežmarių gimnazija" priėmė "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją". Rungtynės prasidėjo svečių spurtu, po kurio šie išsiveržė į priekį. Vėliau "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" išlaikė iniciatyvą savo rankose ir užtikrintai laimėjo ketvirtį. Antrajame kėlinyje ekipos žaidė labai nerezultatyviai, o "Žiežmarių gimnazija" per šį ketvirtį sumažino atsilikimą dviem taškais. Trečiajame kėlinyje savo pranašumą pademonstravo svečiai ir po šių dešimties minučių sukaupė jau 24 taškų persvarą. Paskutiniajame kėlinyje svečiai kiek atsipalaidavo ir tuo pasinaudoję varžovai sumažino atsilikimą, tačiau iki pergalės buvo per toli. Tuo tarpu "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" šventė pergalę (58:73).

Rungtynes puikiai pradėjo "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" išsiveržusi į priekį (8:0). Netrukus varžovai atsakė atkarpa (8:4) ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Ilgai šeimininkai spurtuoti nesugebėjo ir varžovai surengė dar vieną galingą spurtą, kuris leido padidinti skirtumą iki 15 taškų. Paskutiniosios dvi atakos buvo rezultatyvesnės "Žiežmarių gimnazijai", kuri sumažino deficitą trimis taškais (11:23).

Antrajame kėlinyje komandos žaidė labai nerezultatyviai, dažniausiai taškus rinko nuo baudų metimo linijos. "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos" žaidėjai kėlinį pradėjo efektyvia atkarpa, po kurios pastarieji skirtumą tarp ekipų padidino iki 17 taškų. Ketvirčio pabaigoje "Žiežmarių gimnazija" surengė 4 rezultatyvias atakas ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų (23:33).

Trečiąjį ketvirtį svečiai vėlgi pradėjo spurtu, bei susigrąžino 15 taškų pranašumą. Po šios atkarpos "Žiežmarių gimnazija" laimėjo mažą atkarpėlę (6:4). Šie taškai, buvo pelnyti paskutinieji per visą ketvirtį. Tuo tarpu varžovai ir toliau puikiai rungtyniavo ir po šio kėlinio susikrovė 24 taškų persvarą (29:53).

Paskutiniajame kėlinyje "Žiežmarių gimnazija" pradėjo demonstruoti neblogą žaidimo kokybę. Įsibėgėjus kėliniui pastarieji sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 15 taškų. Antroje kėlinio pusėje "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" susikaupė ir pristabdė varžovų puolimą. Likus porai minučių iki kėlinio pabaigos šeimininkai dar kartą surengė spurtą ir sumažino skirtumą jau iki 10 taškų. Į tai žaibiškai sureagavo "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" ir susigrąžino dalį turėtos persvaros, bei išsaugojo pergalę (58:73).

"Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos" strategas Marius Kavaliauskas teigė: "Esu labai patenkintas pergale, rezultatas neatspindi to kaip mes žaidėme. Komanda kuo toliau, tuo geriau žaidžia. Komandos mikroklimatas yra idealus, jeigu viskas gerai, tai ir toliau taip žygiuosim. Ketvirtajame kėlinyje vyrai visiškai atsipalaidavo, pradėjo žaisti vos ne žiūrovams ir teko truputį pasinervuoti".

"Žiežmarių gimnazijos" komandos treneris Rimantas Levulis kalbėjo: "Na čia jau antros varžybos, prieš tai, turėjome, pas juos namuose. Lyginant su pirmosiomis, tai šiandien bendras vaizdas daug geresnis. Darėme daug klaidų, ko pasėkoje negalėjome priartėti prie varžovų. Dėl pergalės pakovoti pritrūko jėgų ir patirties. Varžovai stiprūs grupėje gali pakovoti dėl pirmos ar antros vietų".

"Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos" ekipą į pergalę vedė Karolis Urbonas (25 tšk. 7 atk.kam) Mantas Andrulis (20 tšk. 11 atk.kam. dvigubas dublis) Martynas Siriūnaitis (5 tšk. 8 atk.kam).

"Žiežmarių gimnazija" Rokas Ašmena (17 tšk. 5 atk.kam) Donatas Preibys (6 tšk. 8 atk.kam) Lukas Jurkevičius (7 tšk. 7 atk.kam).

Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija įveikė Birštono gimnaziją ir pateko į mažosios taurės finalą (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:40 val.)Raseinių "Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" ketvirtajame kėlinyje galutinai palaužė Kaišiadorių "Algirdo Brazausko gimnaziją" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 19:02 val.)Atkaklioje kovoje "Vilkijos gimnazija" nugalėjo "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją" (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:12 val.)''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazija'' lengvai nugalėjo ''Žiežmarių Gimnazija'' (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)''Vilkijos gimnazija'' nesulaukė pasipriešinimo iš Raseinių ''Prezidento Jono Žemaičio'' gimnazijos (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:56 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas lėmė Kaišiadorių "Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 20:42 val.)Vilkijos gimnazija išvargo pergalę Žiežmariuose (2013 balandžio 09 d., antradienis, 19:04 val.)Po atkaklios kovos Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pateko į pusfinalį (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 16:26 val.)Kaišiadorių ir Raseinių trileryje triumfavo šeimininkų ekipa (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 15:57 val.)Startavo ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurė, pirmąją pergalę įsirašė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (2013 kovo 19 d., antradienis, 19:28 val.)