Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija vs Vilkijos gimnazija (67:86)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 10 d., Trečiadienis, 14:00 val. @ Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Kalnų g. 3, Raseiniai, LT-60136

Atkaklioje kovoje "Vilkijos gimnazija" nugalėjo "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją"

2013 balandžio 10 d., Trečiadienis, 22:12 val., peržiūros: 1716

Trečiadienį, balandžio 10 dieną, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Basketnews.lt 2013" 10-12 klasių taurės rungtynės, kuriose susitko "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" (šeimininkai) ir "Vilkijos gimnazija" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova, tačiau vienu žingsniu priekyje buvę svečiai, įgijo dviženklį pranašumą, kur išsaugojo iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu – 67:86.

Rungtynėms prasidėjus "Vilkijos gimanzija" pradėjo dominuoti aikštelėje ir įgijo 4 taškų pranašumą ( 4:8). Šeimininkams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki minimumo, tačiau svečiai laimėjo atkarpą 6:0, kur atitrūko nuo varžovų 7 taškais ( 7:14). "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijai" niekaip nepavykdavo įveikti 7 taškų ribos ( 14:21). Besibaigiant ketvirčiui svečiai padidino pranašumą iki dviženklio – 16:26.

Antram ketvirčiui prasidėjus svečiai greitomis atakomis padidino persvarą iki 12 taškų, tačiau šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 8 ( 22:30). Toliau komandos žaidė labiau gynybinį krepšinį. Abi ekipos apsikeisdavo taikliomis atakomis ir kėlinukui besibaigiant "Vilkijos gimnazija" atstatė dviženklį pranašumą prieš ilgąją pertrauką. Rezultatas – 30:40.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sumažino skirtumą iki 7 taškų, tačiau po minutės pertraukėlės svečiai sustygavo savo žaidimą ir atstatė 14 taškų pranašumą ( 40:54), o dar po keletos atakų padidino ir iki 17 taškų ( 44:61). "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijai" pavykdavo apmažinti deficitą, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš svečių. Rezultatas po trečio kėlinuko - 55:69.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Vilkijos gimnazija" spurtavo ir padidino pranašumą iki rekordinio – 21 taško ( 58:79). Toliau abi komandas pradėjo gyntis kietai, kur rinkdavo taškus tik baudos metimais ( 61:81). Likus žaisti apie tris minutes šeimininkams pavyko sumažinti tik vienu tašku skirtumą ir pergalę šventė "Vilkijos gimnazija" rezultatu - 67:86.

Po laimėtų rungtynių "Vilkijos gimnazijos" ekipos treneris ,L.Valuckas , kalbėjo:" Pastatėme aikštės gynybą, pradėjome zoninį spaudimą ir pasiteisino. Jie neužpuolė, mes pataikėme kelis tritaškius svarbius bei užpuolėme keletą svarbių greitų atakų , kur pasidarėme pagrindą pergalei."

"Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija": M.Andrulis ( 17 tšk.), A.Drąsutis ( 14 tšk., 6 išpr.praž.), M.Siriūnaitis ( 12 tšk.)

"Vilkijos gimnazija": G.Vyšniauskas ( 25 tšk., 11 išpr.praž., 6 rez.perd.), T.Vaičiulis ( 20 tšk.), K.Budzeika ( 9 tšk.)

''Vilkijos gimnazija'' nesulaukė pasipriešinimo iš Raseinių ''Prezidento Jono Žemaičio'' gimnazijos (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:56 val.)"Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 kovo 29 d., penktadienis, 14:45 val.)Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija įveikė Birštono gimnaziją ir pateko į mažosios taurės finalą (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:40 val.)Vilkijos gimnazija išvargo pergalę Žiežmariuose (2013 balandžio 09 d., antradienis, 19:04 val.)Raseinių "Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" ketvirtajame kėlinyje galutinai palaužė Kaišiadorių "Algirdo Brazausko gimnaziją" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 19:02 val.)Vilkijos gimnazija įtemptoje finalo kovoje palaužė Šv. Pranciškaus mokyklą (2013 gegužės 27 d., pirmadienis, 23:22 val.)''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazija'' lengvai nugalėjo ''Žiežmarių Gimnazija'' (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)Po nervingų rungtynių "Vilkijos" gimnazija išsaugojo pergalę (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 21:05 val.)Vilkijos gimnazija išplėšė pergalę Kaišiadoryse (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:42 val.)''Vilkijos Gimnazija'' po atkaklios kovos įveikė ''Kaišiadorių Algirdo Brazausko Gimnazija'' (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 19:27 val.)