Rimo & Patikima linija vs VšĮ BC „Rhino“ (69:74)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

VšĮ BC „Rhino“ išplėšė pegalę prieš „Rimo & Patikima linija“.

2024 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 22:01 val., peržiūros: 303

Ketvirtadienį, sausio 11 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Įmonių lygos susitikimas tarp „Rimo & Patikima linija“ ir VšĮ BC „Rhino“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje D.Marčauskas aikštelėje be abejo buvo geriausias žaidėjas, tačiau jo vedama komanda VšĮ BC „Rhino“ greit išbarstė susikrautą pranašumą ir po pirmo kėlinio pralaiminėjo rezultatu 23:19.

Antrajame kėlinyje „Rimo & Patikima linija“ susitvarkė su gynyba, o patys puolime sėkmingai judino kamuolį ir tik kėlinio pabaigoje VšĮ BC „Rhino“ atkarpa puolime leido jiems beveik lyginti rezultatą, kuris po dviejų kėlinių buvo 39:36.

Antroje pusėje VšĮ BC „Rhino“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir „Rimo & Patikima linija“ sekėsi dar sunkiau stabdyti varžovus. Trys iš eilės D. Valinsko perimti kamuoliai atrodė išves VšĮ BC „Rhino“ į priekį, bet jie vis atsiliko 53:51.

Paskutiniame kėlinyje labiau užsivedę VšĮ BC „Rhino“ krepšininkai tiesiog atrodė, kad labiau norėjo laimėti ir jiems tai pavyko padaryti. Galutinis rungtynių rezultatas: 69:74 (23:19, 16:17, 14:15, 16:23).

Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:24 val.) „KM Steel Service“ šiandien iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Donelaičio“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 21:49 val.)Dviem J. Goštauto dėjimais paženklintose rungtynėse nesunki „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 18:47 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Festo“ palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:39 val.)BC „Rhino“ išrašė pirmą pralaimėjimą „KM Steel Service“ ekipai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 22:01 val.)“VšĮ BC “Rhino” lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „UB Solar“ (2024 kovo 11 d., pirmadienis, 21:58 val.)Nesulaikomas R. Balčius padėjo pergalę pasiekti „Lemora & Minaltra“ ekipai (2024 sausio 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Rimo & Patikima linija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:23 val.)Visas rungtynes pirmavę „Rhino“ įveikė „Vilmistą“ (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 22:07 val.)