Vilmista vs VšĮ BC „Rhino“ (59:73)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 24 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes pirmavę „Rhino“ įveikė „Vilmistą“

2024 sausio 24 d., Trečiadienis, 22:07 val., peržiūros: 187

Sausio 24 dieną KTPMC salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vilmista" (9/1) priemė svečius Všį BC "Rhino" (7/2).

Sužaidus pirmas dvi minutes "Vilmista" pirmavo rezultatu 7:3. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Vilmista" turėjo trijų taškų persvarą (11:8). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Rhino", kurie perėmė iniciatyvą ir sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 14:20.

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes "Rhino" pirmavo rezultatu 14:25. Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas sumažėjo iki šešių taškų, o žaidimui pagerinti "Rhino" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje "Rhino" išlaikė persvarą (30:39).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes, po dviejų taiklių "Rhino" tritaškių, skirtumas padidėjo iki 15 taškų (30:45). Tik baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmus taškus kėlinyje pelnė "Vilmista" (32:49). Trečio kėlinio antroje pusėje 15 taškų persvarą išsaugojo "Rhino" (44:59).

Ketvirtame kėlinyje "Rhino" laikė solidžią persvarą, neleido "Vilmistai" atkurti intrigos ir įveikė juos rezultatu 73:59.

Vytautas Žilionis

Visas rungtynes pirmavę „Promatecha“ įveikė „Vilmistą“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2023 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:40 val.)Įmonių lygoje „Plastena“ triumfavo prieš „Vilmista“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Remza“ nepaliko vilčių „Vilmista“ ekipai (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Rimo & Patikima linija“  šiandien pasiekė pergalę prieš „Vilmistą“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:35 val.) „Tetas“ ir vėl nepasipriešino VšĮ BC „Rhino“ žaidėjams (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:40 val.)VšĮ BC „Rhino“ išplėšė pegalę prieš „Rimo & Patikima linija“. (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)