KM Steel Service vs VšĮ BC „Rhino“ (62:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 21 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Rhino“ išrašė pirmą pralaimėjimą „KM Steel Service“ ekipai

2023 lapkričio 21 d., Antradienis, 22:01 val., peržiūros: 349

Lapkričio 21 d., antradienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „KM Steel Service“ (4-0) ir VšĮ BC „Rhino“ (0-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje „KM Steel Service“ išsiveržė į priekį 7:2, tačiau BC „Rhino“ labai greitai persvėrė rezultatą, vėliau tris tritaškius pataikė M.Ylius, o tai leido svečiams pirmą kėlinį laimėti 13:21.

Antrajame kėlinyje šeimininkai artėjo iki 25:30, tačiau BC „Rhino“ kėlinį pabaigė spurtuodami 0:9 ir įpusėjus susitikimui turėjo dviženklį pranašumą 25:39.

Trečiajame kėlinuke ir toliau strigo „KM Steel Service“ ekipos puolimas, o tuo naudojęsi BC „Rhino“ dar šiek tiek padidino savo pranašumą. Po trijų kėlinių 38:54.

Lemiamame kėlinyje „KM Steel Service“ kilo į lemiamą šturmą ir mažino savo deficitą iki šešių taškų, tačiau BC „Rhino“ atlaikė šį šturmą ir privertė pirmą kartą pralaimėti šeimininkus. Galutinis susitikimo rezultatas 62:71 (13:21, 12:18, 13:15, 24:17).

13 taškų

„Donelaičio“ po įtemptos kovos palaužė „KM Steel Service“ ekipą (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:59 val.)„Kauno energija“ užtikrintai aštuntfinalyje nugalėjo „KM Steel Service“ ekipą (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)VšĮ BC „Rhino“ išplėšė pegalę prieš „Rimo & Patikima linija“. (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatecha“ įveikė „KM Steel Service“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:59 val.)„KM Steel Service“ pasiekė pergalę nepadoriu skirtumu (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 17:14 val.)„KM Steel Service“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:39 val.)“VšĮ BC “Rhino” lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „UB Solar“ (2024 kovo 11 d., pirmadienis, 21:58 val.)Po labai atkaklios kovos „KM Steel Service“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 22:40 val.)„KM Steel Service“ susitvarkė su penkiese žaidusia „Vilmista“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 20:50 val.)Užtikrintai rungtynes kontroliavę „KM Steel Service“ susitvarkė su „UB Solar“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:59 val.)