AUTROLIS vs iV INTERNETAS VISIEMS (65:92)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 09 d., Šeštadienis, 15:20 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"iV Internetas visiems" iškovojo antrą pergalę

2006 gruodžio 09 d., Šeštadienis, 17:10 val., peržiūros: 3536

KKL "Įmonių" lygos B pogrupio autsaiderių dvikovoje pergalę šventė "iV Internetas visiems" ekipa, šeštadienį išvykoje 92:65 (17:14, 28:20, 24:11, 23:20) sutriuškinusi "Autrolio" komandą. Abi ekipos šia dvikova baigė pirmojo rato kovas.

Prieš dvikovą abi komandos turėjo po vieną pergalių iš šešių galimų ir B grupėje žengė paskutinės. Po šio laimėjimo "iV Internetas visiems" aplenkė "Kautrą" ir pakilo į šeštąją grupės vietą, o "Autrolis" liko paskutinėje vietoje.

Nors pirmuosius taškus pelnė šeimininkai – po Gyčio Pakalniškio dvitaškio su pražanga jie pirmavo 3:0, tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai "Autrolis" buvo priekyje. "iV Internetas visiems" pelnė 5 taškus be atsako, o po dar vieno G.Pakalniškio dvitaškio spurtavo 12:0 ir besibaigiant pirmam ketvirčiui komandas jau skyrė 13 taškų – 17:4.

Visgi prieš pertraukėlę šeimininkai susiėmė ir po 10 iš eilės jų taškų skirtumas sumenko iki 3 taškų – 17:14.

Antrasis ketvirtis tapo svečių puolėjo T.Vasiliausko asmeniniu šou. Šis krepšininkas pelnė pirmuosius 8 komandos taškus, o iš viso per ketvirtį surinko 12 taškų ir įpusėjus rungtynėms komandas skyrė dviženklis taškų skirtumas – 45:34.

Galutinai "Autrolio" žaidimas subyrėjo po ilgosios pertraukos. "iV Internetas visiems" per pirmąsias dvi trečio kėlinio minutes perėmė du kamuolius ir pelnė 10 taškų iš eilės, padidindami savo persvarą iki triuškinamos – 55:34. "Autrolio" krepšininkai viską spręsti bandė pavieniais veiksmais, tačiau tai nedavė teigiamo rezultato ir besibaigiant ketvirčiui skirtumas šoktelėjo iki 24 taškų (69:45).

Panaši persvara išliko didžiąją dalį ketvirto kėlinio ir Viliaus Valiulio, pelniusio 8 taškus, pastangų dėka "Autrolio" deficitas nebuvo dar didesnis.

Pažymėtina, kad ypač drausmingai rungtyniavę "iV Internetas visiems" krepšininkai per visas rungtynes suklydo vos 6 kartus – 2 per pirmą rungtynių dalį ir 4 – per antrą. Tuo tarpu šeimininkai prarado 15 kamuolių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė M.Narbutas, surinkęs 26 taškus. T.Vasiliauskas pridėjo 24, Gražvydas Davidavičius – 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, o Vytautas Šunokas – 12 taškų.

"Autroliui" Edvinas Simanavičius ir V.Valiulis pelnė po 16 taškų, o visus 5 metimus pataikęs Audrius Vaivada pridėjo 13 taškų.

Pirmoji "iV Internetas visiems" pergalė (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:22 val.)"iV Internetas visiems" išlygino serijos rezultatą (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 19:35 val.)Labai svarbi "įV Internetas visiems" pergalė (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 23:06 val.)"iv Internetas Visiems" sutriuškino "Lytagrą" (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:10 val.)"ĮV Internetas visiems" sutriuškino "AKS & Nekturto" ekipą (2007 vasario 21 d., trečiadienis, 21:30 val.)"iV Internetas Visiems" nepasigailėjo "Onramos" (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 21:09 val.)"iv Internetas visiems" nesunkiai nugalėjo "A1 Alternatyvą" (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 21:35 val.)Įspūdingai sužaistas antrasis kėlinys "iV Internetui Visiems" lemė pergalę (2006 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:42 val.)"iV Internetas visiems" tik po atkaklios kovos nusileido "LVA - LVV Preparatų inspektoriams" (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:31 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė minimalią pergalę (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 19:02 val.)