KORIO GRUPĖ vs ARAUŠA (69:48)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 18 d., Sekmadienis, 11:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Net ir žaidėjų traumos nesutrukdė "Korio grupės" komandai iškovoti pergalę

2007 vasario 18 d., Sekmadienis, 12:57 val., peržiūros: 3618

Šiandien rytą (02.18) "Korio grupė" savo aikštelėje susitiko su "Araušos" krepšininkais. Traumų išretinti ir tik vos šešiese susirinkę šeimininkai sugebėjo pademonstruoti gerą komandinį žaidimą ir šventė pergalę rezultatu 69:48. Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 5 taškai.

Pirmosiomis minutėmis kova vyko taškas į tašką. Vos viena ekipa išsiverždavo į priekį, čia pat ją pasivydavo varžovai. Abi komandos demonstravo gerą gynybą, neleisdamos priešininkams lengvai rinkti taškus. Po pirmųjų 10-ies minučių trijų taškų persvara pirmavo šeimininkai. Jų pranašumas galėjo būti dar didesni, tačiau netaiklūs tolimi metimai (1/7) to neleido padaryti.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai spurtavo 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 20:16. Vistik „Korio grupė“ nepasimetė ir netrukus vėl lygų – 22:22. Iki kėlinio pabaigos likus trim minutėm šeimininkai pataikė trys tritaškius iš eilės ( du pataikė Nerijus Paulauskas, vieną Saulius Skruodis) ir įgijo 8-ių taškų pranašumą. Iki ilgosios pertraukos „Araušai“ šį skirtumą pavyko sumažinti iki 5-ių taškų.

Po pertraukos svečiams krepšys buvo tarsi užrištas. Netaiklūs metimai jiems neleido mažinti savo atsilikimo. Prie to, be abejo, prisidėjo ir gera „Korio grupės“ žaidėjų gynyba, kuri per trečiąją rungtynių dalį varžovams leido įmesti tik 7 taškus. Po trijų kėlinių komandas skyrė 10-ies taškų barjeras.

Lemiamajame ketvirtyje šeimininkai galutinai palaužė „Araušos“ krepšininkus. Jų persvara pradėjo sparčiai didėti. Svečiai labai netaikliai atakavo krepšį iš vidutinio nuotolio. Tikslą pasiekė vos 2 metimai 13-os bandymų. Tuo tarpu „Korio grupė“ metė taikliai ir užtikrintai. Laimėję paskutinias 10 minučių 23:12, šeimininkai šventė pergalę rezultatu 69:48.

„Korio grupė“ teisėjų darbą įvertino po 8 balus, o svečiai – po 7.

21 tašką į varžovų krepšį įmetęs Saulius Skruodis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose ( 11 naud.kfc.). Naudingiausiai žaidė Nerijus Paulauskas, kuris pelnė 15 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus ( 27 naud.kfc.). Nerijaus Griciaus sąskaitoje 16 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai ( 23 naud.kfc.). Nesulaikomas po krepšiais buvo Laimonas Zvegas, atkovojęs net 18 kamuolių ir dar pelnęs 8 taškus ( 17 naud.kfc.).

„Araušos“ ekipoje išsiskyrė du krepšininkai atlikę dvigubus dublius. Remigijus Kasperavičius pelnė 15 taškų ir sugriebė 10 kamuolių ( 19 naud.kfc.), o Tadas Lukauskis įmetė 13 taškų ir atkovojo taip pat 10 kamuolių ( 14 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų ekipos atstovas džiaugėsi pasiekta pergalę:“Komandoje trūko traumuotų žaidėjų. Smagu, jog net ir šešiese sugebėjome pabaigti varžybas mums palankiu rezultatu“.

Reguliarųjį sezoną "Korio grupė" užbaigė pergalę (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:43 val.)Dar viena lengva "Korio grupės" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 12:54 val.)"Korio grupė" išplėšė pergalę (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)Trijų dalių trileris pasibaigė "Korio grupės" triumfu (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 13:07 val.)30 taškų be atsako pelnę "Kauno autobusai" išplėšė pergalę (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:57 val.)"Korio grupė" pratęsė pergalių seriją (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:47 val.)Galingai sužaidusi pirmąjį kėlinį "Arauša" iškovojo penktąją pergalę (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 21:08 val.)"Korio grupė" atsirevanšavo su kaupu (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 13:58 val.)„Korio grupė“ nesunkiai iškovojo pirmąją pergalę (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 21:47 val.)BBG po pratęsimo palaužė "Korio grupė" krepšininkus (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:01 val.)