KORIO GRUPĖ vs ELTECHA (82:68)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 11:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Daug pastangų kainavusi „Korio grupės“ pergalė

Nerijus Paulauskas (Korio grupė) pelno eilinius du taškus
2006 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 13:02 val., peržiūros: 4069
Dėl techninių kliūčių vėlavusiose rungtynėse, „Korio grupės“ ekipa, savo namuose po permainingos kovos, įveikė „Eltechos“ krepšininkus rezultatu 82:68. Tai jau buvo antroji jų pergalė iš eilės, tuo tarpu „Eltechos“ komandai tai buvo pirmoji nesėkmė.
Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai. Nuo pat pirmųjų minučių jie išsiveržė į priekį ir jau po pirmojo ketvirčio turėjo apčiuopiamą 11 taškų pranašumą. „Korio grupės“ krepšininkai pranoko varžovus kovoje dėl atšokusio kamuolio rezultatu 15:7. Svečiai bandė taisyti situaciją tolimais metimais, tačiau iš 7 bandymų tikslą pasiekė vos vienas.
Antrajame kėlinuke šeimininkai net nemanė mažinti apsukų. „Eltechos“ ekipa negalėdama sustabdyti galingai žaidusių priešininkų sparčiai rinkosi pražangas. Tuom ne kartą pasinaudojo „Korio grupės“ žaidėjai, taikliai realizuodami baudos metimus. Po pirmųjų 20 minučių 19-os taškų persvarą turėjo savo aikštelėje žaidę krepšininkai.
Po pertraukos tarsi iš lėtargo miego atsigavo svečiai. Taikliai užbaigdami vieną ataką po kitos, jie greitai artėjo prie šeimininkų. Sužaidus didžiąją kėlinio dalį, „Eltechos“ deficitas buvo sumažėjęs iki 7 taškų, bet „Korio grupė“, po paprašytos minutės pertraukėlės, vėl atstatė saugų 15 taškų pranašumą.
Lemiamojoje dvikovos dalyje, „Eltechos“ komandoje iniciatyvos ėmėsi Gediminas Jeršovas, kuris vien per šį ketvirtį pelnė 18 taškų, pataikydamas 5 tolimus metimus iš 7 mėginimų. Jo dėka, persvarą sumažėjo iki 5 taškų. Vėl nedelsdami šemininkai paprašė minutės pertraukėlės, kuri ir vėl pasiteisino. „Korio grupės“ krepšininkai susigrąžino 10 taškų pranašumą ir daugiau neleido priešininkams priartėti. Rungtynes, rezultatu 82:68, laimėjo aikštelės šeimininkai.
Po 24 taškus nugalėtojams pelnė Laimonas Zvegas ir Nerijus Paulauskas. Be to, Laimonas atkovojo 13 kamuolių ( 33naud.kfc.), o Nerijus išprovokavo 7 pražangas ( 25 naud.kfc.). 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių prie pergalės pridėjo Paulius Valentukonis ( 23 naud.kfc.).
Svečių gretose išsiskyrė Gediminas Jeršovas ( 28 taškai, 18 naud.kfc.) ir Rytis Anskaitis ( 21 taškas, 21 naud.kfc.).
Po rungtynių nugalėtojų treneris Nerijus Jaškūnas džiaugėsi pasiekta pergalę. „Komandą pagrinde tempia 5 krepšininkai, tačiau po truputį jaučiasi susižaidimas. Dar 2-3 rungtynės ir mes jau galėsime kovoti su bet kuria ekipa“ – optimistiškai nusiteikęs kalbėjo komandos vadovas.
Tuo tarpu varžovų strategas Romas Plytnikas skundėsi blogomis sąlygomis. „Ruošėmės žaisti ne šioje salėje. Be to ir lankai yra kreivi. Prie viso to dar ir blogai pataikėme“.
Dar viena lengva "Korio grupės" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 12:54 val.)„Korio grupė“ nesunkiai iškovojo pirmąją pergalę (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Korio grupė" išplėšė pergalę (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)Reguliarųjį sezoną "Korio grupė" užbaigė pergalę (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:43 val.)"Korio grupė" pratęsė pergalių seriją (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:47 val.)Triuškinanti "Eltechos" pergalė (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)Trijų dalių trileris pasibaigė "Korio grupės" triumfu (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 13:07 val.)Net ir žaidėjų traumos nesutrukdė "Korio grupės" komandai iškovoti pergalę (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 12:57 val.)Mažąjį įmonių lygos finalą laimėjo "Korio grupė" (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 16:46 val.)Įtikinama "Eltechos" pergalė (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:37 val.)