Ulmas vs Hipocredit.lt (66:102)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę

2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 22:31 val., peržiūros: 829

Ketvirtadienį Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės , kuriose susitiko „Ulmas“ ir svečių teisėmis atvykę „Hipocredit.lt“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Hipocredit.lt“ ekipa, kuri įpusėjus kėlinukui pirmavo 7 taškai ( 7:14), tačiau šeimininkai suregnė spurtą 7:0 ir išlygino rezultatą. Likus žaisti dvi minutes svečiai atsakė 11:0 sėkminga atkarpa ir susigrąžino persvarą ( 16:25). Antrame kėlinyje „Hipocredit.lt“ toliau nestabdė apsukų ir greitai atitrūko nuo varžovų ( 20:38). „Ulmas“ niekaip nepavyko įveikti kietos varžovų gynybos, o svečiai rengė greitas atakas ir didino pranašumą – 29:53.

Antrame kėlinyje „Ulmas“ surengė keletą spurtų, kur „Hipocredit.lt“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir komandas skyrė 26 taškai ( 46:72). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Svečiai uraganiniu puolimu nušlavė varžovus ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 66:102 (16:25, 13:28, 17:19, 20:30):

„Hipocredit.lt“ pasiekė užtikrintą pergalę ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Požeminės linijos ‒ POLI“ ir nerealus M.Jakšto tritaškių pataikymas (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:04 val.)„Hipocredit.lt“ tik lemiamo ketvirčio metu palaužė „Lemora“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Hipocredit.lt“ išrašė „JVIB“ komandai pirmąjį pralaimėjimą (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:47 val.)„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeilui (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:23 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Hipocredit.lt“ ekipos pergalę (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)