Padangynas.lt vs Hidraulinės sistemos (81:63)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“

2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 17:00 val., peržiūros: 860

Sekmadienį, vasario 18 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, E pogrupio komandų – vietos „Padangynas.lt“ bei svečių „Hidraulinės sistemos“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė banguotai – pradžiai svečiai šovė į priekį, o vėliau aikštelės šeimininkai perimė iniciatyvą. Antroje rungtynių pusėje šeimininkai sėkmingai išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Taip pat komandos kelis kartus keitėsi pirmaujančiu vaidmeniu. Vėliau aikštelės šeimininkai perimė iniciatyvą dėka taiklių tolimų metimų. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų nekito, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:18. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo svečiai, kurie per mažiau nei minutę sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Ties tuo „Hidraulinės sistemos“ nesustojo ir netrukus įgijo jau devynių taškų pranašumą. Tačiau tuomet porą atakų sėkmingai sužaidė „Padangynas.lt“ ir savo atsilikimą braukė perpus. Aikštelės šeimininkai ir toliau žaidė „ant bangos“ ir netrukus persvėrė rezultatą, o kėlinį užbaigė 18:1 spurtu. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:33.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo pradėjo „Padangynas.lt“ ir netrukus įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau svečiai vis bandė artėti prie savo varžovų, bet į kiekvieną jų sėkmingą išpuolį, tuo pačiu atsakydavo ir aikštelės šeimininkai. Kėlinio pabaigoje „Padangynas.lt“ smeigė du tolimus metimus ir vėl įgijo solidų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 65:49. Lemiamo ketvirčio metu „Padangynas.lt“ ekipai puikiai pavyko atlaikyti varžovų visus bandymus pavyti juos ir išsaugojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 81:63.

Jonas Kaškelis („Padangynas.lt“):
“Pataikėme geriau. Stengėmės žaisti per varžovų vidurio puolėją, nes jis lėtesnis žmogus ir tai visai pavyko, sunkiai jie apsigynė. Labai jie lipo ant kamuolių, tai buvo svarbu ir kamuolius atkovoti. Nežinau ar pagal statistikos protokolą laimėjom kovą dėl kamuolių, bet vyrai rimtai sukovojo ir pasiekėm pergalę“.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Tadas142018 vasario 19 d., 10:47 val.
Techninis pralaimėjimas įtakoja, tik jį patyrusią komandą, jinai vietoje 1 taško gauna 0. Laimėjusi vistiek gauna 2 taškus.
Anonimas2018 vasario 18 d., 22:56 val.
gal kas zinotiai kaip skaiciuojamas reitingas..jei tarkim dvi komandos surinke vienodai tasku ir viena is komandu turi technini pralaimejima jinai zeniau automatiskai stovi ar ne?jei tarpusavio rungrynese turi pranasuma,ar techninis pralaimejimas ja automatiskai stumiai i zemesnia vieta?
„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Padangynas“ nesunkiai įveikė „Pastolinio“ ekipą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 16:23 val.)„Padangynas.lt“ lengvai susitvarkė su „Lemora“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:11 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.),,Callcredit" rungtynių pabaigoje įveikė ,,Hidraulinės sistemos" (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Hipocredit.lt“ pirmose pusfinalio rungtynėse tiesiog nušlavė „Hidraulines sistemas“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ir išlygino serijos rezultatą (80:74) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Padangynas.lt“ ir antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 kovo 23 d., penktadienis, 21:39 val.)Svarbiais momentais pakritę tritaškiai leido „Slepikas Motorsport“ ekipai įveikti „Hidraulines sistemas“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:29 val.)