Celsis vs Plastena (63:75)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Plastena“ palaužė „Celsį“ ir išlygino serijos rezultatą

2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 883

Trečiadienį, kovo 28-ąją dieną, Jonučių gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ organizuojamos Įmonių lygos Mažosios taurės antrosios aštunfinalio rungtynės, kuriose šeimininkai – „Celsis“ susitiko su svečių „Plastenos“ komanda. Pirmąsias šios poros rungtynes 76:72 buvo laimėję „Celsio“ krepšininkai.

Rungtynių pradžioje užsiautė šeimininkų krepšininkas R.Drulia, po kurio dešimties įmestų taškų „Celsis“ įsiveržė į priekį 14:6. Bet tada „Plastena“ surengė spurtą 0:9, persverė rungtynių svarstykles savo naudai ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 18:23.

Antrajame kėlinuke po L. Kurtinaičio tolimo šūvio svečiai dar labiau atitrūko – 26:33. Į tai G.Vyšniauskas iškart atsakė dviem tolimais šūviais ir „Celsis“ priartėjo iki minimumo 32:33. Visgi, geriau sužaista kėlinuko pabaiga leido „Plastenai“ vėl atitolti – 35:42.

Trečiąjį kėlinuką „Celsis“ pradėjo užsivedę ir tai iškart davė savo vaisių – sužaidus kelias minutes rezultatas jau buvo lygus 44:44. Bet „Plastena“ į priekį patraukė G.Užpalis ir D.Bertulis, leidę svečiams vėl pirmauti – 51:55.

Lemiamame ketvirtyje „Plastena“ labai greitai įgijo dviženklią persvarą, kurią pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis šio susitikimo rezultatas 63:75 (18:23, 17:19, 16:13, 12:20) ir viskas keliasi į lemiamą trečiąjį susitikimą.

M.Gaubys („Plastena“):

„jeigu pažiūrėjus į pirmąsias rungtynes, tai mes paleidome pirmą kėlinį ir atkovotus kamuolius – agresyvumo pritrūko, o šiandien daugiau davėm kovos, neleidom išmesti varžovams laisviems, nes per praeitų rungtynių pirmą kėlinį prasileidom gal šešis tritaškius, jei neklystu, o iš viso devynis. Praktiškai per pirmą kėlinį jie šešis taškus padarė, o vėliau visos varžybos apylygiai vyko. O suolas mums neturi reikšmės (šiandien žaidė šešiese), nes mes visą sezoną taip – dabar net pusė komandos traumuota.“

Atkaklioje dvikovoje „Plastena“ palaužė „Lemoros“ krepšininkus (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:25 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)Po atkaklios kovos „Brentex Trailer & Partner“ įveikė „Plasteną“ ir išlygino serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)„Plastena“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (63:47) (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Plastena“ su keturiais su puse žaidėjo įveikė „Ulmą“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„Plastena“ įveidama „Brentex Trailer & Partner“ žengė pirmąjį žingsnį finalo link (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Coca‒Cola“ pranoko kovingą „Celsio“ komandą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Celsio“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 17:35 val.)