Hipocredit.lt vs Padangynas.lt (84:69)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Hipocredit.lt“ ekipos pergalę

2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 777

Kovo 26 dieną, 20:30 val., A. Sabonio sporto centre, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Hipocredit.lt“ (šeimininkai) ir „Padangynas.lt“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių. Rungtynės buvo tokios, kokių labiausiai ir norisi atkrintamosiose varžybose: buvo ingtriga, lygi ir kieta kova, o nugalėtojas paaiškėjo tik ketvirtojo kėlinuko metu. „Hipocredit.lt“ daug užtikrinčiau sužaidė paskutinį ketvirtį, o ir „Padangynas.lt“ krepšininkai gal kiek perdegė. Bet kokiu atveju po gražios kovos pirmoji pergalė jau yra „Hipocredit.lt“ žaidėjų rankose 84:69 (20:15, 18:30, 20:14, 26:10).

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Padangynas.lt“ krepšininkai, kurie greitai pasiekė nedidelį pranašumą, tačiau varžovai laiku sureagavo, paprašė pertraukėlės ir greitai išlygino žaidimą. Nuo to momento abi komandos jau žaidė taškas į tašką, rungtynės buvo gana rezultatyvios, o puikiai iš toli pataikę „Padangynas.lt“ žaidėjai vėl ėmė tolti. Abi ekipos labai rimtai žiūrėjo į kiekvieną ataką, išnaudojo visas minutines pertraukėles, o po M. Markevičiaus tritaškio su kėlinuko sirena svečiai buvo priekyje 38:45.

Po ilgosios pertraukos skirtumas tarp ekipų pirmą kartą tapo dviženklis, o „Padangynas.lt“ mintyse galbūt jau svarstė apie pergalę. Tačiau nuo to momento svečių žaidimo kreivė ėmė leistis žemyn. „Hipocredit.lt“ nepastebimai priartėjo ir dar trečiame kėlinuke skitumas išnyko. Taigi viskas prasidėjo iš naujo. „Hipocredit.lt“ lemiamame kėlinuke atrodė daug šviežiau, komanda puikiai atrodė puldama, o skirtumas dabar jau augo jų naudai. Svečiai ėmė žaisti skubotai, greitai išnaudojo visas pertraukėles, o nesibaigianti netaiklių tritaškių serija tiesiog į neviltį varė visą komandą. Galiausiai intriga išnyko, skirtumas buvo tiesiog per didelis, tad „Hipocredit.lt“ žaidėjams beliko padėti kamuolį ant parketo ir laukti antrojo komandų susitikimo 84:69.

Mindaugas Špokas („Hipocredit.lt“):

„dar tik pirmas laiptelis, lauksim sekančių rungtynių“.

„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Rapala“ neprilygo „Hipocredit.lt“ komandai (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė užtikrintą pergalę ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)Nors ir neperžengė 100 taškų ribos, tačiau „Hipocredit.lt“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 00:00 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Hipocredit.lt“ tik lemiamo ketvirčio metu palaužė „Lemora“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)Itin rezultatyviai sužaidę „Darbas ‒ hipocredit.lt“ sutriuškino „ Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:32 val.)