Rimo & Patikima linija vs Ulmas (78:69)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Pirmoje rungtynių pusėje susikrautas pranašumas „Rimo & Patikima linija“ komandai užtikrino pergalę prieš „Ulmą“

2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 20:06 val., peržiūros: 654

Sekmadienį, kovo 4- ąją dieną, Garliavos Jonučių gimnazijoje įvyko KKL Įmonių lygos pirmenybių, Mažosios taurės G pogrupio rungtynėsės tarp – vietos „Rimo & Patikima linija“ ir svečių „Ulmo“ komandos. Jau nuo pat rungtynių pradžios geresnį žaidimą demonstravę ir ilgesnį suolelį svečiai atitrūko nuo savo varžovų, tačiau nuo pat antrojo kėlinio pradžios šeimininkai perėmė žaidimo iniciatyvą ir nutolo dviženkliu skirtumu, kurį išlaikė beveik visą susitikimą ir iškovojo pergalę – 78:69

Rungtynes komandos pradėjo ganėtinai sunkiai krapštydamos taškus ir sužaidus beveik keturias minutes, abi komandos buvo pelniusios dešimt taškų kartu sudėjus (2:8). Antroje kėlinio pusėje komandų rezultatyvumą pakėlė taiklūs tolimi metimai, o paskutinę minutę „Ulmas“ turėjo ir dviženklį pranašumą, bet pačioje kėlinio pabaigoje dvitaškį V.Pėstininkas ir po pirmojo kėlinuko priekyje visdar buvo svečiai – 11:19. Antrąjį ketvirtį užtikrintai pradėjo šeimininkai, kurie beveik šešių minučių atkarpą laimėjo 14:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Įduobę kritę svečiai atrodė pasimetę ir toliau sunkiai rinko taškus, o šeimininkai kėlinuką baigė trimis tolimais metimais ir prieš ilgąją pertrauką turėjo dviženklę persvarą – 38:28.

Trečiajame kėlinyje „Ulmo“ ekipą ir toliau ištiko visiškas krachas ir jie per pirmas šešias minutes pelnė viso labo vos keturis taškus. Per tą patį laikotarpį „Rimo & Patikima linija“ pelnė 8 taškus ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 14-os taškų. Per likusį kėlinio laiką kiek gyvesni atrodė aikštelės svečiai, kuriems pavyko kiek apkarpyti savo atsilikimą, bet prastai sužaista kėlinio pabaiga leido varžovams dar labiau nutolti – 54:40. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie per šešias minutes pelnė19 taškų ir vėl kvėpavo šeimininkams į nugarą (61:59). Tačiau tada jie vėl krito į duobę, pralaimėjo atkarpą 7:0 ir palaidojo savo šansus pakovoti dėl pergalės, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 78:69 (11:19, 27:9, 16:12, 24:29).

Po rungtynių „Rimo & Patikima linija“ komandos žaidėjai po laimėtų rungtynių kalbėjo: „Paskutines kelias rungtynes jau žaidžiame mažumoje, vis nesusirenkame. Šiandien paskutinės sezono rungtynės. Pirmojo kėlinio viduryje, kai atsilikinėjome, pasakėme, kad einame pasižaisti savo malonumui, kadangi vistiek paskutinis mačas. Truputi su pykčiais, bet įsižaidėme ir pavyko laimėti. Bendrai vertinant, sezonas nebuvo labai įspūdingas. Pradėjome sezoną pergale, sakėme ir užbaikim pergale. Pavyko bent jau šitą planą įgyvendinti.“

Keturiese rungtynėse likę „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Ketvirtajame kėlinuke užstrigusi „Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)Vos 37 taškus sukrapščiusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:10 val.)Vos 45 taškus įmetusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Brentex Trailer & Partner“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Celsis“ nepasipriešino „Rimo & Patikima linija“ komandai (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:58 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)