Kesko Senukai vs Dakra ‒ GAGA Studio (61:81)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 23 d., Antradienis, 20:40 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po atkaklios kovos „Dakra – GAGA Studio“ įveikė „Kesko Senukus“

2018 sausio 23 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 934

Antradienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kesko Senukai“ (4/5) ir svečių teisėmis atvykę „Dakra – GAGA Studio“ (5/6).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 7:7). Vis dėlto, „Dakra – GAGA Studio“ surengė spurtą, kur įgijo 5 taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės „Kesko Senukai“ suaktyvino puolimo, tačiau to buvo maža, o šeimininkai išlaikė pranašumą ( 20:17). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir įpusėjus kėlinukui „Kesko Senukai“ pirmavo minimaliu pranašumu ( 26:25). Per likusį laiką šeimininkai išlaikė aukštą tempą, kur prieš ilgąją pertrauką susikrovė dviženklį pranašumą – 33:43.

Po ilgosios pertraukos „Kesko Senukai“ ėmė lipti varžovams ant kulnų ( 44:49). Svečiai toliau naudojosi varžovų klaidomis ir skirtumas ištirpo iki 3 taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis „Dakra – GAGA Studio“ užpuolė keletą greitų atakų , kur atstatė turėtą pranašumą ( 50:56). Ketvirtame kėlinyje šeimininkams krepšys tarsi buvo užrištas, o „Dakra – GAGA Studio“ greitomis atakomis tolo nuo varžovų ( 55:66). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai paleido rungtynes ir „Dakra – GAGA Studio“ iškvojo užtikrintą pergalę, rezultatu – 61:81 (17:20, 16:23, 17:13, 11:25)

Po laimėtų rungtynių „Dakra – GAGA Studio“ ekipos treneris kalbėjo:

„Pirmas dalykas, tai nesiginčijom su teisėjais, o antras, tai kad turėjom ilgesnį suolelį ir pavyko varžovus spausti visas rungtynes. Varžovai keli išsibaudavo, o mes baigėme rungtynes su antru penketu.“

Tik po atkaklios kovos ASU & CO „AgroVIS“ įveikė „Kesko Senukus“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 14:32 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Dramatiškoje kovoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ nutraukė „Slepikas Motorsport“ pergalių seriją (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:16 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 22:14 val.)Po pirmosios nesėkmės atsigavęs „Pastolinis“ antrą kartą įveikė „Kesko Senukai“ ekipą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:22 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 18:16 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)Ketvirtajame kėlinuke iniciatyvą perėmusi „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Celsį“ (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)