Lemora vs Hipocredit.lt (63:78)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hipocredit.lt“ tik lemiamo ketvirčio metu palaužė „Lemora“

2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 23:49 val., peržiūros: 1126

Pirmadienį, sausio 29 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, E pogrupio komandų – vietos „Lemora“ ir svečių „Hipocredit.lt“. Pirmuosius tris kėlinius tarp komandų vyko permaininga kova, tačiau viską į savas vietas sustatė svečių ekipa lemiamo ketvirčio metu. Patirties daugiau turėjusi „Hipocredit.lt“ ekipa iškovojo ne tokią ir lengvą pergalę.

Pirmąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Visgi, vėliau svečiai pasivijo savo varžovus, o antroje kėlinio dalyje ir įgijo kiek solidesnį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:19. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo banguotu žaidimu. Tai vieni, tai kiti sužaisdavo sėkmingesnę atkarpą, o labiau pasisekė „Lemorai“, kuriai pavyko persverti rezultatą. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkams pavyko padidinti atotrūkį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:31.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo svečių ekipa. Jie žaidė agresyviau už savo varžovus ir pradėjo artėti prie savo varžovų, o galiausiai ir persvėrė rezultatą. Likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:53. Ketvirtąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Hipocredit.lt“ komanda, kuri sucementavo savo gynybą ir spurtavo 14:0, taip įgaudama dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką „Lemorai“ nepavyko pavyti savo varžovų ir svečių ekipa iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 63:78.

Mindaugas Špokas („Hipocredit.lt“):
“Šiandien negausiai susirinkom, ne pagrindinė sudėtis. Žaidėme antros sudėties, gal tik aš vienas iš pirmos. Ne pilnos sudėties žaidėm, bet po dviejų kėlinių pasišnekėjom, kad „davai“ laimim. Tai pradėjom gintis, apsigynėm ir laimėjom“.

„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Hipocredit.lt“ pirmose pusfinalio rungtynėse tiesiog nušlavė „Hidraulines sistemas“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Padangynas.lt“ lengvai susitvarkė su „Lemora“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)