Resmila.lt vs Vakarai (75:62)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 spalio 17 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ įrodė pranašumą prieš „Vakarus“

2018 spalio 17 d., Trečiadienis, 20:11 val., peržiūros: 744

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno meros Maažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Resmila.lt“ ir svečių teisėmis atvykę „Vakarai“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Resmila.lt“, tačiau „Vakarai“ įsivažiavo puolime ir persvėrė rezultatą į savas rankas, kur šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. A.Šiumbrys toliau žaidė fantastiškai ir tempė komandą į priekį ( 20:26). Antrame kėlinyje „Resmila.lt“ niekaip nepavyko susitvarkyti tiek su puolimu, tiek su gynyba, o „Vakarai“ išlaikė susikrautą pranašumą – 31:37.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai surengė spurtą ir po ilgos pertraukos persvėrė rezultatą į savas rankas. Per likusį „Resmila.lt“ toliau diktavo savo žaidimo sąlygas, kur įgijo dviženklį pranašumą. Ketvirtame kėlinyje „Vakarai“ dar bandė gelbėtis iš padėties, tačiau šeimininkai neiššvaistė pranašumo ir iškovojo kelialapį į pusfinalį, rezultatu – 75:62 (20:26, 11:11, 27:8, 17:17)

„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 06:45 val.)„Resmila.lt“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Baltic Transline“ (77:76) (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2018 spalio 05 d., penktadienis, 19:58 val.)BC „Straight“ nupūtė „Vakarus“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 20:17 val.)„KTPMC“ lengvai įveikė „Vakarai“ (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 21:22 val.) BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:11 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „Kauno Rami“ pavogė pergalę iš „Resmila.lt“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Coca-Cola“ laimėjo Mažosios taurės trečiąją vietą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 14:22 val.)„ICE“ pergale pradėjo savo sezoną (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 01:29 val.)„Vakarai“ Kauno miesto Mero taurės starte palaužė KM „Žalgiris“ komandą (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 23:02 val.)