KM „Žalgiris“ vs Vakarai (54:63)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 rugsėjo 21 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Vakarai“ Kauno miesto Mero taurės starte palaužė KM „Žalgiris“ komandą

2018 rugsėjo 21 d., Penktadienis, 23:02 val., peržiūros: 879

Penktadienio vakarą krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko Kauno miesto Mero taurės rungtynės, kuriose savo pirmąsias rungtynes žaidę „Vakarai“ susitiko su jau pralaimėjimo kartėlį šiose pirmenybėse patyrusia KM „Žalgirio“ komanda. Visas rungtynes pirmavę „Vakarai“ iškovojo pergalę ir sėkmingai pradėjo savo žygį turnyre.

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkminga svečių atkarpa 9:0. Aikštelės šeimininkai niekaip nerado kelio link varžovų krepšio ir tik sužaidus kiek daugiau nei 7 minutes taiklus L. Stanevičiaus dvitaškis nutraukė šeimininkų taškų badą. Pajutę žaidimo skonį jaunieji „Žalgirio“ žaidėjai sugebėjo priartėti prie varžovų. Po pirmųjų 10 minučių – 11:13.

Antrasis ketvirtis sėkmingiau klostėsi svečiams. Puolime strigę aikštelės šeimininkai sunkiai rinko taškus, o tuo pasinaudoje „Vakarai“ tolo nuo varžovų. Dvi iš eilės sėkmingos U. Margelio atakos pirmą kartą leido svečiams susikrauti dviženklę persvarą. Vos 5 taškus per kėlinį pelnę „Žalgirio“ krepšininkai ir po antrojo kėlinuko liko besivejančių vaidmenyje. Prieš pertrauką – 16:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai po A. Šiumbrio bei D. Sušinsko taiklių dvitaškių įgijo rekordinę 15 taškų persvarą. Tačiau tada „Vakarų“ žaidimas sustojo ir tuo puikiai pasinaudoję šeimininkai surengė spurtą 10:0, kuriuo sugebėjo priartėti iki apčiuopiamų 5 taškų deficito. Po trijų kėlinių – 33:38.

Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais. Sužaidus kiek daugiau nei 3 ketvirtojo kėlinio minutes „Vakarų“ komandos krepšininkai, pataikę pora tritaškių bei apsigynę, pasiuntė į nokdauną jaunuosius „Žalgiriečius“, taip nutoldami 37:55. Daug klydę šeimininkai švaistė progas bent jau pabandyti užsikabinti už šių varžybų. Galutinis rungtynių rezultatas 54:63.

A. Šiumbrio komentaras po rungtynių:
„Visų pirma, pergalę padėjo pasiekti gynyba. Tikrai gerai gynėmės ties perimetru. Tiesiog varžovam leidom atakuoti iš trijų taškų zonos – jie nepataikė, bei stengėmės uždaryti baudos aikštelę. Tas pavyko, tai ir lėmė pergalę. Mero taurėje dalyvaujam pirmąjį kartą, komanda pasikeitus šiek tiek, tad stengsimės iškovoti kuo daugiau pergalių, o toliau bus matyt.“

„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 06:45 val.)„Laipsniai“ įveikė KM „Žalgiris“ ir pergalingai startavo Kauno miesto Mero krepšinio turnyre (55:60) (2018 rugsėjo 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)Vėl šimtą taškų permetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ išliko nepralaimėjęs (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:15 val.)KM „Žalgiris“ po įtempto pratęsimo trilerio palaužė savo varžovus (2018 rugsėjo 25 d., antradienis, 01:40 val.)BC „Straight“ nupūtė „Vakarus“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 20:17 val.)„KTPMC“ lengvai įveikė „Vakarai“ (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ įrodė pranašumą prieš „Vakarus“ (2018 spalio 17 d., trečiadienis, 20:11 val.)