UNO vs Bella Italia – Feniksas (68:36)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 10 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Trečiajame ketvirtyje subyrėjusi „Bella Italia – Feniksas“ komanda triuškinančiai pralaimėjo „UNO“

2018 spalio 10 d., Trečiadienis, 22:26 val., peržiūros: 630

Trečiadienį, spalio 10-ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO-Nealkoholinis“, Kauno Mero taurės 2018, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „UNO“ ir svečių „Bella Italia – Feniksas“ komandos.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, abi komandos sunkiai rinko taškus ir daugiau dėmesio skyrė gynybai. Sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo lygus – 6:6. Antroje ketvirčio pusėjė šeimininkai puolime įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavo 10:6, tačiau įgytos persvaros iki kėlinio pabaigos neišsaugojo – 18:12. Antrasis kėlinukas vėl prasidėjo nerezultatyviai, tačiau pirmieji taškų sausrą nutraukė „UNO“ krepšininkai, kurie netrukus susigrąžino dviženklį pranašumą (25:14). „Bella Italia – Feniksas“ krepšininkams sunkiai sekėsi rengti rezultatyvius išpuolius, tačiau pagerėjusios gynybos dėka jiems vėl pavyko sumažinti deficitą iki vienženklio – 37:19.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai žaidė žymiai užtikrinčiau, o jų varžovų puolimą ištiko katastrofa – pirmuosius ir paskutinius kėlinio taškus „Bella Italia – Feniksas“ komanda pelnę iki kėlinio pabaigos likus žaisti vos pusę minutės. „UNO“ kėlinuką laimėjo 15-os taškų skirtumu ir praktiškai išsprendė visas savo problemas šiame mače – 54:21. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Abi komandos šįkart daugiau dėmesio skyrė taškų lenktynėms nei gynybai. Svečiai sužaidė rezultatyviausią savo ketvirtį, tačiau nuo sutriuškinimo jų tai neišgelbėjo. Rungtynės rezultatu 68:36 (18:12, 19:7, 17:2, 14:15) laimėjo ir pirmąją pergalę iškovojo „UNO“.

Po rungtynių „UNO“ komandos treneris ir žaidėjas G.Šuklevičius kalbėjo: „Varžovų buvo nedaug, mūsų šį kartą daugiau. Bet viską lėmė gynyba. Jie trečiajame ketvirtyje visiškai neužpuolė, mums pavyko užpulti, nors ir mūsų pačių žaidimas buvo gana padrikas, bet šiandien buvome stipresni.“

Ketvirtame kėlinyje „Žaliakalnis“ įrodė pranašumą prieš „UNO“ ekipą (2018 rugsėjo 20 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)„DNC prekyba“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Bella Italia – Feniksą“ (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 21:16 val.)„DNC prekyba“ neturėjo daug vargo su „UNO“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 23:07 val.)Nervų karą laimėjusi „Kauno Rami“ žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 22:37 val.)Penkiese susirinkę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 spalio 05 d., penktadienis, 20:51 val.)„Žaliakalnis“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 rugsėjo 28 d., penktadienis, 22:00 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „UNO“ krepšininkai visgi nepagavo „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ ekipos (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 22:18 val.)