UNO vs Žaliakalnis (55:58)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 rugsėjo 19 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Ketvirtame kėlinyje „Žaliakalnis“ įrodė pranašumą prieš „UNO“ ekipą

2018 rugsėjo 20 d., Ketvirtadienis, 00:16 val., peržiūros: 1024

Trečiadienį J.Dobkevičiaus mokykloje įvyko Kauno miesto Meros taurės turnyras 2018. kuriame susitiko „UNO“ ir svečių teisėmis atvykę „Žaliakalnis“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo vangiai, tačiau pirmieji po vasaros užtikrinčiau pradėjo žaisti „UNO“ , kur ėmė diktuoti savo žaidimo sąlygas. „Žaliakalnis“ sunkiai rinko taškus puolime, o gynyboje toliau buksavo. Vis dėlto, svečiai greitomis atakomis pradėjo varyti varžovus į neviltį, tačiau aikštelės šeimininkai neužleido lyderio vaidmens – 35:32.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir tik trečio kėlinuko pabaigoje „Žaliakalniui“ pirmą kartą pavyko persverti rezultatą į savas rankas. „UNO“ ekipa dominavo po krepšiu ir greitai susigrąžino pranašumą. Ketvirtame kėlinyje pradėjo ryškėti „Žaliakalnio“ pranašumas, kur varžovai ,tiesiog, buvo supančioti gynyboje, o svečių greitas puolimas svarbiu momentu leido žaliesiems iškovoti pirmą pergalę šiame sezone, rezultatu – 55:58 (18:12, 17:20, 11:9, 9:17)

Po laimėtų rungtynių „Žaliakalnio“ ekipos žaidėjas teigė;

„Sunki pradžia. Porą naujų žmonių prisijungė prie komandos, tad reikėjo laiko, kad prasišlifuotų žaidimas. Gale rungtynių susiklijavo žaidimas, o kai atidirbti gynyboje ir pergalė būna.“

Trečiajame ketvirtyje subyrėjusi „Bella Italia – Feniksas“ komanda triuškinančiai pralaimėjo „UNO“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)„DNC prekyba“ neturėjo daug vargo su „UNO“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 23:07 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „UNO“ krepšininkai visgi nepagavo „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ ekipos (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Žaliakalnis“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 rugsėjo 28 d., penktadienis, 22:00 val.)Tik po atkaklios „Coca ‒ cola“ įveikė „Žaliakalnį“ (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 20:08 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki „DNC Prekybos“ pergalė prieš „Žaliakalnį“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 19:35 val.)Nuostabiai paskutinį ketvirtį sužaidę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ sutriuškino „Žaliakalnį“ (2018 spalio 09 d., antradienis, 23:48 val.)Nervų karą laimėjusi „Kauno Rami“ žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 22:37 val.)