Kauno technikos profesinio mokymo centras vs Omega (108:77)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 spalio 25 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kauno „TPMC“ galingu žaidimu išsikovojo vietą finale patiesdami „Omegos“ krepšininkus

2018 spalio 25 d., Ketvirtadienis, 22:49 val., peržiūros: 1137

Vėlų ketvirtadienio vakarą Kauno technikos profesinio mokymo centro didžiojoje salėje vyko Kauno Mero taurės didžiosios taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko namie žaidę Kauno „TPMC“ su „Omega“ (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje susikrovę saugų pranašumą, šeimininkai užtikrintai laimėjo rungtynes bei iškovojo kelialapį į finalą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo stulbinančiu šeimininkų pataikymu iš toli. 7 tritaškius pataikę Kauno „TPMC“ krepšininkai iškart susikrovė dviženklį pranašumą. Svečiai taškus rinko iš vidutinio nuotolio bei iš po krepšio, taip neatsakę nei į vieną svečių tolimą bombą tokios pat vertės metimu. Po pirmųjų dešimties minučių – 33:16.

Antrajame kėlinyje puikiai kamuolius komandos draugams skirstęs ir aštriais reidais pjaustęs varžovų gynybą A.Pelšs didino komandos atotrūkį. „Omegos“ gretose taiklūs M. Zubavičiaus bei J. Keršio tolimi metimai kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau kėlinio pabaigoje pralaimėta atkarpa 9:0 svečius vėl stūmė į nepavydėtiną situaciją. Prieš pertrauką – 62:33.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pernelyg nepasikeitė. Šeimininkai neleido varžovams tirpdyti susikrauto taškų bagažo. Kėlinį taikliu tritaškiu užbaigė „Omegos“ krepšininkas J.Čėsna. Prieš paskutiniąsias 10 minučių – 79:56.

Paskutinysis ketvirtis intrigos į mačą nebeįnešė. Taiklūs Kauno „TPMC“ žaidėjų metimai vis labiau artino juos prie finalo. 100-ąjį tašką taikliu tritaškiu pelnė J.Draudvila. Rungtynės baigėsi rezultatu 108:77.

Kauno „TPMC“ trenerio Algirdo Žadeikio mintys po pergalės bei prieš artėjantį finalą:
„Manau, kad pergalę lėmė komandinis žaidimas ir noras patekti į finalinį „grajų“. Mintys prieš finalą įvairios. Reikia, aišku, apginti pernykštį titulą, kas gali būti labai sunku, nes žinau, kad finale neturėsiu penkių komandos žaidėjų. Bus tikrai sunku ir gal net įdomiau.“

„GZP“ įtikinamai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:38 val.)„KTPMC“ lengvai įveikė „Vakarai“ (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į Didžiosios taurės pusfinalį (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Omega“ iškovojo Kauno miesto Mero didžiosios taurės bronzą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:55 val.)Atkakliai žaidusi „Omega“ rungtynių pabaigoje pranoko „Coca-Cola“ (81:76) (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nepaliko vilčių „Kauno Rami“ (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:35 val.)Emocingose rungtynėse „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Omegą“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:58 val.)Vėl šimtą taškų permetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ išliko nepralaimėjęs (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:15 val.)Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Omega“ kiek netikėtai įveikė „DNC prekybos“ krepšininkus ir žais Kauno mero Didžiosios taurės pusfinalyje (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 21:21 val.)