BC „Rhino“ vs Resmila.lt (58:97)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 05 d., Penktadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“

2018 spalio 05 d., Penktadienis, 19:58 val., peržiūros: 907

Spalio 5 d., penktadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero taurės, C pogrupio rungtynės tarp šeimininkų – BC „Rhino“ ir svečių – „Resmila.lt“. Abi ekipos pirmajame ture patyrė nesėkmes, tad šiame susitikime kovojo dėl pirmosios pergalės turnyre.

Rungtynių pradžioje „Resmila.lt“ iškart šovė į priekį ir nesužaidus nė 3 minučių jau įgijo dviženklę persvarą – 2:13. Kėlinuko antroje pusėje keliais tolimais metimais BC „Rhino“ neleido toliau tolti svečiams. Pirmasis kėlinukas pasibaigė esant rezultatui 14:26.

Antrajame kėlinuke komandos apsikeitė po kelis tolimus metimus ir įpusėjus ketvirčiui ta pačia dvylikos taškų persvara pirmavo svečiai – 24:36. Kiek toliau „Resmila.lt“ ekipai pavyko nutolti kėlinuko pabaigoje, kai po A. Ščerbos šešių taškų paeiliui rezultatas buvo 27:44.

Trečiajame kėlinuke „Resmila.lt“ visiškai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, puikią atkarpą sužaidė D.Dadurka, kurio tolimo metimai, rezultatyvūs prasiveržimai bei tikslūs perdavimai komandos draugams leido svečiams pirmauti 38:76.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas. Kiek geresnę atkarpa sužaidė BC „Rhino“ krepšininkas P.Patackas, kurio metimai neleido dar labiau tolti svečiams. Galutinis šių rungtynių rezultatas 58:97 (14:26, 13:18, 11:32, 20:21) ir pirmoji „Resmila.lt“ ekipos pergalė turnyre.

R.Vaitasius („Resmila.lt“):

„Rungtynės tokios be įtampos. Mes buvome stipresni, jie silpnesni, dėl to ir laimėjome.“

„ICE“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 23:13 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ sutriuškino BC „Rhino“ (123:45) (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Baltic Transline“ tik paskutiniame ketvirtyje susidoro su BC „Rhino“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Resmila.lt“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Baltic Transline“ (77:76) (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ įrodė pranašumą prieš „Vakarus“ (2018 spalio 17 d., trečiadienis, 20:11 val.) BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:11 val.)„ICE“ pergale pradėjo savo sezoną (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 01:29 val.)„Coca-Cola“ laimėjo Mažosios taurės trečiąją vietą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 14:22 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „Kauno Rami“ pavogė pergalę iš „Resmila.lt“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 21:52 val.)