KM „Žalgiris“ vs Kauno technikos profesinio mokymo centras (48:112)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 10 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Vėl šimtą taškų permetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ išliko nepralaimėjęs

2018 spalio 10 d., Trečiadienis, 21:15 val., peržiūros: 1224

Trečiadienį, spalio 10 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero taurės rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos KM „Žalgiris“ (1-2) bei svečių „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ (3-0).

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų, daugiausia greitų atakų dėka, „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ tolo į priekį ir po kelių minučių bei po antro R. Verbicko tritaškio pirmavo 3:15. Dviženklį pranašumą svečiai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio buvo priekyje 15:30.

KM „Žalgiris“ antrajame ketvirtyje sunkiai rado kelių link svečių krepšio, kuo puikiai pasinaudoję „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ krepšininkai dar labiau padidino savo pranašumą ir po pirmosios rungtynių pusės jau buvo susikrovę solidų pranašumą – 26:57.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau svečių persvara vis didėjo ir įpusėjus kėlinukui „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ pirmavo 31:71. Kėlinuko antroje pusėje abiejų ekipų puolimas kiek sustojo, o rezultatas buvo 37:81.

Dar likus keturioms minutėms iki susitikimo pabaigos svečiai po J. Miliaus prasiveržimo ir dviejų taškų peržengė šimto taškų ribą, o šias rungtynes laimėjo 48:112 (15:30, 11:27, 11:24, 11:31).

Po rungtynių „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ treneris A. Žadeikis ekipai palinkėjo, kad ir toliau taip gerai jai eitųsi.

Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Kauno technikos profesinio mokymo centras“ ‒ antrus metus paeiliui Kauno miesto Mero didžiosios taurės laimėtojai (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Laipsniai“ įveikė KM „Žalgiris“ ir pergalingai startavo Kauno miesto Mero krepšinio turnyre (55:60) (2018 rugsėjo 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)Kauno „TPMC“ galingu žaidimu išsikovojo vietą finale patiesdami „Omegos“ krepšininkus (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Vakarai“ Kauno miesto Mero taurės starte palaužė KM „Žalgiris“ komandą (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 23:02 val.)KM „Žalgiris“ po įtempto pratęsimo trilerio palaužė savo varžovus (2018 rugsėjo 25 d., antradienis, 01:40 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į Didžiosios taurės pusfinalį (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„KTPMC“ lengvai įveikė „Vakarai“ (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)Praėjusių metų Mero Didžiosios taurės čempionai startavo pergalingai (2018 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)