Laipsniai vs Kauno technikos profesinio mokymo centras (87:130)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 01 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“

2018 spalio 01 d., Pirmadienis, 22:06 val., peržiūros: 1190

Pirmadienį, spalio 1 d. Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero taurės turnyro susitikimas, kuriame jėgas surėmė „Laipsniai“ (1-0) ir svečių teisėmis žaidęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ (1-0).

Rungtynių pirmajame kėlinuke penkiais tolimais metimais, iš kurių tris pataikė R.Verbickas, „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ iškart įgijo dviženklę persvarą ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 21:31.

Antrajame ketvirtyje ir toliau svečiai greitomis atakomis bei tiksliais tolimais metimais vis didino savo pranašumą. Per šį ketvirtį „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ krepšininkas A.Kelmelis sumetė 15 taškų, o svečių pranašumas po dviejų kėlinukų jau nekėlė abejonių – 40:68.

Trečiajame kėlinuke ir toliau svečiai tęsė puikų žaidimą puolime ir jau betiksint paskutinėms kėlinuko sekundėms A.Kelmelis tiksliu tolimu metimu pelnė 100-ąjį savo ekipos tašką.

Ketvirtajame kėlinuke įsižaidė „Laipsnių“ žaidėjas A.Jankevičius, kuris per ketvirtį pelnė 13 taškų ir neleido dar labiau tolti svečiams. Galutinis šio susitikimo rezultatas 87:130 (21:31, 19:37, 20:32, 27:30).

A. Žadeikis („Kauno technikos profesinio mokymo centras“):

„jokių priekaištų šiandien savo komandai“. Matėsi, kad ženkliai stipresni buvome. Iš tikrųjų, didesnis galvos skausmas – kad visiems vienodai laiką paskirstyti, nes visi geri, sudėtis lygi ir per pozicijas, ir žaidimo lygyje. Smagu būtų, jeigu kiekvieną kartą taip rinktųsi, o man, tik belieka rasti kelius, kaip visiems duoti pažaisti“.

Vėl šimtą taškų permetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ išliko nepralaimėjęs (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Kauno technikos profesinio mokymo centras“ ‒ antrus metus paeiliui Kauno miesto Mero didžiosios taurės laimėtojai (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)BC „Straight“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:26 val.)„KTPMC“ lengvai įveikė „Vakarai“ (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 21:22 val.) „Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Coca ‒ cola“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Laipsniai“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Puikią gynybą pademonstravę „Laipsniai“ iškovojo Kauno miesto Mero mažąją taurę (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Laipsniai“ įveikė KM „Žalgiris“ ir pergalingai startavo Kauno miesto Mero krepšinio turnyre (55:60) (2018 rugsėjo 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)Kauno „TPMC“ galingu žaidimu išsikovojo vietą finale patiesdami „Omegos“ krepšininkus (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į Didžiosios taurės pusfinalį (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)