Laipsniai vs Vakarai (81:68)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 03 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais

2018 spalio 04 d., Ketvirtadienis, 06:45 val., peržiūros: 959

Trečiadienį, spalio 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosios ir mažosios taurių krepšinio turnyras 2018, tarp D pogrupio komandų – vietos „Laipsniai“ bei svečių „Vakarai“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek pranašesni atrodė svečiai, kurie sužaidė neblogą antrąjį ketvirtį. Visgi, antroje rungtynių pusėje šeimininkai pradėjo išnaudoti savo ūgį, netrukus pavijo savo varžovus, persvėrė rezultatą ir galiausiai iškovojo pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie žaidė labiau atsipalaidavę ir netrukus skaičiavo jau šešių taškų pranašumą. Visgi, tas žaidimas viena ranka jiems netrukus pakišo koją ir jie tuoj pat atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje. Visgi, ketvirtį kiek sėkmingiau užbaigė „Laipsniai“ ir po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:10. Antrąjį ketvirtį „Laipsniai“ pradėjo šešiais taškais paeiliui bei taip užbaigė savo 10:0 spurtą. Tačiau tuomet „Vakarai“ pabudo iš gilaus sapno ir per keturias minutes pelnė daugiau taškų nei per pirmąjį ketvirtį bei susigrąžino iniciatyvą į savas rankas. Vėliau jie nemažino apsukų ir vis didino savo pranašumą, kuris pasiekė jau septynis taškus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:35.

Trečiąjį ketvirtį jau kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie puikiai atrodė gynyboje ir per beveik septynias minutes praleido tik keturis taškus į savąjį krepšį. Tuo tarpu puolime jie pradėjo naudotis savo ūgio ir masės pranašumais bei neilgai laukus susigrąžino minimalų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 46:47. Lemiamą ketvirtį „Laipsniai“ pradėjo kiek geriau ir įgijo poros atakų pranašumą. „Vakarai“ dar bandė kibti į kovą dėl pergalės, bet vienas jų žaidėjų gavo traumą, kiti du surinko po penkias pražangas ir pastarieji liko kovoti tik keturiese. Aikštelės šeimininkų pranašumas galėjo būti kur kas didesnis, bet jie prametė net devynis baudų metimus paeiliui. Visgi, tai jiems nesutrukdė iškovoti užtikrintos pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 81:68.

A.Jankevičius („Laipsniai“):
“Antroje rungtynių pusėje šiek tiek susiimėm. Pradėjom žaisti per didelius. Išbaudavom vieną jų žaidėją ir jie liko tik keturiese, o paskui teliko tik formalumas“.

Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ įrodė pranašumą prieš „Vakarus“ (2018 spalio 17 d., trečiadienis, 20:11 val.) „Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Coca ‒ cola“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Laipsniai“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Laipsniai“ įveikė KM „Žalgiris“ ir pergalingai startavo Kauno miesto Mero krepšinio turnyre (55:60) (2018 rugsėjo 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Vakarai“ Kauno miesto Mero taurės starte palaužė KM „Žalgiris“ komandą (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 23:02 val.)BC „Straight“ nupūtė „Vakarus“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 20:17 val.)Puikią gynybą pademonstravę „Laipsniai“ iškovojo Kauno miesto Mero mažąją taurę (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„KTPMC“ lengvai įveikė „Vakarai“ (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)BC „Straight“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:26 val.)Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:06 val.)