DNC prekyba vs Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels (87:75)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 01 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC Prekyba“ turėjo vargo su „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“ ekipa

2018 spalio 01 d., Pirmadienis, 20:23 val., peržiūros: 1045

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosiso ir mažosios taurės turnyras, kuriame jėgas surėmė „DNC Prekyba“ ir svečių teisėmis atvykę „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“.

Rungtynės abi komandos pradėjo blankiai, tačiau „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“ pirmieji susikrovė pranašumą, kur šeimininkai turėjo pavargti, kol išlygino rezultatą. „DNC Prekyba“ ketvirčio pabaigoje užpuolė keletą greitų atakų ir įgijo pranašumą. Antrame kėlinyje „DNC Prekyboje“ apie save priminė A.Gedminas, kur tolimais metimais leido komandai atitrūkti nuo varžovų. Vis dėlto, „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“nepavyko apsiginti nuo greitų atakų ir išsaugojo šeimininkai atotrūkį – 43:36.

Po ilgosios pertraukos svečių gynyba subyrėjo, o „DNC Prekyba“ pradėjo smagintis puolime ir po trijų kėlinukų komandas skyrė dviženklis pranašumas. Ketvirtame ketvirtyje „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“ tik kėlinuko pabaigoje susiemė, kur likus žaisti dvi minutes komandas skyrė trys taškai. Per likusį laiką „DNC Prekyba“ sudėliojo visus taškus į vietą ir net neleido varžovams pagalvoti apie pergalę, rezultatu – 87:75 (17:19, 26:17, 24:18, 20:21)

Po laimėtų rungtynių „DNC Prekybos“ ekipos treneris, D.Budginas, kalbėjo:
„ Sunki kova. Labai banguotai žaidėme. Susikrauname pranašumą, paskui atsipalaiduojame vėl tenka krautis atotrūkį. Žaidėme tik su vienu aukštu, gal dėl to sunkiau buvo. Varžovai stiprūs, greiti. Manau, bus finaliniame ketvire.“

„DNC prekyba“ neturėjo daug vargo su „UNO“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 23:07 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“ (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 20:20 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „UNO“ krepšininkai visgi nepagavo „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ ekipos (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 22:18 val.)Penkiese susirinkę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 spalio 05 d., penktadienis, 20:51 val.)Nuostabiai paskutinį ketvirtį sužaidę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ sutriuškino „Žaliakalnį“ (2018 spalio 09 d., antradienis, 23:48 val.)„DNC prekyba“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Bella Italia – Feniksą“ (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 21:16 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki „DNC Prekybos“ pergalė prieš „Žaliakalnį“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Omega“ kiek netikėtai įveikė „DNC prekybos“ krepšininkus ir žais Kauno mero Didžiosios taurės pusfinalyje (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 21:21 val.)