KM „Žalgiris“ vs Laipsniai (55:60)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 rugsėjo 19 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Laipsniai“ įveikė KM „Žalgiris“ ir pergalingai startavo Kauno miesto Mero krepšinio turnyre (55:60)

2018 rugsėjo 19 d., Trečiadienis, 22:17 val., peržiūros: 1182

Rugsėjo 19d., Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ prasidėjo Kauno miesto Mero didžiosios ir mažosios taurių krepšinio turnyras 2018, kuriame susitiko D pogrupio ekipos: Šeimininkai – KM „Žalgiris“ ir svečiai – „Laipsniai“.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo šiek tiek chaotiškai, abi ekipos klydo, metė neparuoštus metimus, tačiau praėjus kiek daugiau nei 4 minutėm „Laipsniai“ jau buvo susikrovę 8 taškų pranašumą (2:10). Antroje kėlinio pusėje šeimininkai atsilikimą sumažino, bet 2 tolimi S. Banaičio metimai vėl leido svečiams nutolti. Po pirmojo kėlinio – 14:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais ir ekipas skyrė tie patys 4 taškai, tačiau 8 taškus be atsako pelnę „Laipsniai“ susikrovė dviženklį – 12 taškų pranašumą (19:31). Po pirmųjų 2 kėlinių pirmavo svečiai – 27:34.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo nerezultatyviai, tiek šeimininkams tiek svečiams nepavyko realizuoti metimų, o „Laipsniai“ per 6 trečiojo kėlinio minutes taškus buvo pelnę tik baudų metimais. Per kėlinį svečiai pelnė tik 8 taškus, kas leido KM „Žalgiris“ krepšininkams sumažinti skirtumą iki 3 taškų – 39:42.

Ketvirtąjį kėlinį vėl gi geriau pradėjo svečiai, per kelias minutes „Laipsniams“ pavyko atsiplėšti 9 taškais (42:51). Likus 2 minutėm iki rungtynių pabaigos šeimininkai atsilikimą buvo sumažinę iki 4 taškų, o likus kiek mažiau nei minutei R. Jasinevičiaus tolimas metimas siekė tikslą ir komandas skyrė vos 2 taškai, tačiau tai buvo viskas, šeimininkams nebepavyko pelnyti taškų ir pirmąją sezono pergalę šventė „Laipsniai“ – 55:60 (14:18, 13:16, 12:8, 16:18).

„Laipsnių“ komandos treneris – Artūras Jankevičius:

Manau, kad šiandien niekas nesisekė, pirmos rungtynės po vasaros, visi tingi judėti, gal šiek tiek pasisekė, kad laimėjom kovą po krepšiu, turėjom daugiau fizinės jėgos ir sėkmės.

Puikią gynybą pademonstravę „Laipsniai“ iškovojo Kauno miesto Mero mažąją taurę (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Laipsniai“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)KM „Žalgiris“ po įtempto pratęsimo trilerio palaužė savo varžovus (2018 rugsėjo 25 d., antradienis, 01:40 val.) „Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Coca ‒ cola“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Vakarai“ Kauno miesto Mero taurės starte palaužė KM „Žalgiris“ komandą (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 23:02 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 06:45 val.)Vėl šimtą taškų permetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ išliko nepralaimėjęs (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:15 val.)BC „Straight“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:26 val.)Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:06 val.)