Galera vs Vilmista (83:63)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 30 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Rungtynių pabaigoje „Galera“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistą“

2016 rugsėjo 30 d., Penktadienis, 21:18 val., peržiūros: 1047

Rugsėjo 30 dieną, 19:00 val., Kauno Kolegijos didžiojoje sporto salėje, susitiko Kauno mero taurės 2016 komandos „Galera“ (šeimininai) ir „Vilmista“ (svečiai). Nors šiandien „Vilmistos“ ekipa susirinko labai negausiai – vos penkiese, tačiau tai nesutrugdė pademonstruoti puikaus krepšinio ir netgi 2 kėlinukus pirmauti prieš varžovus. Vis tik „Galera“ išnaudojo ilgą suolelį ir galiausiai perlaužė rungtynių eigą. Tiesa, šeimininkų pranašumas nebuvo didelis ir tik paskutinėmis minutėmis, kuomet „Vilmista“ jau nuleido rankas, „Galerai“ pagaliau pavyko pasiekti ir labai solidų pranašumą 83:63.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė ne itin rezultatyviai, „Vilmistos“ komanda suprato, kad neturi teisės greitai rinktis pražangas, bet žaidėjai sugebėjo kibiai žaisti gynyboje net ir nepažeisdami taisyklių. Puikiai jų gretose atrodė E.Plenta, kurio pastangomis komanda praktiškai visą laiką pirmavo. Vienu metu „Vilmistos“ pranašumas pasiekė net 9 taškų ribą. Tuo tarpu „Galera“ vieną po kito metė tolimus metimus, bet pataikymas buvo itin prastas, gelbėjo nebent geresnė kova dėl atšokusių kamuolių. Artėjant ilgajai pertraukai šeimininkams pavyko išnaudoti greitą puolimą ir sumažinti savo atsilikimą iki 2 taškelių 34:37.

Antroje rungtynių pusėje „Vilmista“ dar nustebino priešininkus sudėtingais metimais, bet po truputį jų žaidimo kreivė leidosi žemyn, komandai akivaizdžiai trūko jėgų, sumažėjo agresyvumas puolant, o daug gyviau atrodę jų varžovai ėmė didinti apsukas. „Galera“ išnaudojo kiekvieną varžovų klaidą ir jas kuo puikiausiai vertė greitais taškais. Galiausiai šeimininkams atsirišo krepšys metant iš toli, o skirtumui pasiekus 10 taškų ribą rungtynių likimas tapo aiškus. Likęs laikas tebuvo formalumas, o skirtumas dar labiau išaugo. „Galera“ laimėjo tikrai solidžiu rezultatu, bet tai tikrai neatspindėjo lygios kovos vykusios net 3 kėlinukus. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:63.

Sergej Korolkov („Galera“):

„kai sustojome zona varžovai pasimetė, beto jiems pritrūko jėgų žaidžiant penkiese“.

Galera: Vytautas Tirva – 21 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd.), Sergej Korolkov – 15 tšk., Vygintas Kalesnikas – 9 tšk.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Raulušavičius – 10 tšk.

Tik rungtynių pabaigoje BC „Gazuotas pienas“ įrodė pranašumą prieš „Vilmista“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 22:30 val.)Nieko nelėmusiose rungtynėse United ‒ „Alta transportas“ įveikė „Vilmistą“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)Visas rungtynes priekyje žengęs BC „Gazuotas pienas“ įsirašė antrą pergalę (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Galera“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ ir pateko į finalą (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:20 val.)„Galera“ po dramatiškos kovos įveikė „ICE“ (2016 spalio 13 d., ketvirtadienis, 06:16 val.)Aktyvus BC „Boom“ ekipos žaidimas neleido „Vilmistai“ pagalvoti apie pergalę (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo įveikė „Galerą“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 21:55 val.)Nerezultatyviose „Kauno mero Mažosios taurės“ finalo rungtynėse auksu pasidabino „Galera“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 15:36 val.)United ‒ „Alta transportas“ be didesnio vargo palaužė „Galerą“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 10:11 val.)