BC „Straight“ vs Best 4 You (87:63)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Best 4 you“

2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 21:02 val., peržiūros: 650

Balandžio 17 dieną, 19:10 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko „Pavasario „Sportturas“ taurė 2019” lygos komandos BC „Straight“ (šeimininkai) ir „Best 4 you“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 87:63 (22:10, 21:17, 20:21, 24:15).

Rungtynes komandos pradėjo gan pasyviai. Svečiai turėjo trumpą suolelį tad neskubėjo ir palengva ieškojo žaidimo. Tuo tarpu varžovai pasipildė sudėtį naujais žaidėjais, tad mokinosi derinius ir taip pat nedidino tempo. Vis gi geriau sekėsi šeimininkams ir po pirmo kėlinio priekyje BC „Straight“ (22:10). Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje mažai keitėsi. Svečiai pradėjo daryti daug skaudžių klaidų, kas leido šeimininkams pabėgti į greitas atakas ir padidinti savo pranašumą iki 16 taškų. Po dviejų kėlinių priekyje BC „Straight“ rezultatu 43:27.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai pakeitė gynybą į zoninę ir pradėjo naudoti spaudimą. Tas šiek tiek išmušė „Best 4 you“ iš vėžių ir visą kėlinį BC „Straight“ didino pranašumą. Tačiau kėlinuko gale svečiams įkrito keli tolimi metimai ir visas papildomas pranašumas ištirpo. Po trijų kėlinių vis dar priekyje BC „Straight“ (63:48). Ketvirtajame kėlinyje svečiams pradėjo stigti jėgų ir BC „Straight“ šventė pergalę rezultatu 87:63.

„Ariogala“ nesunkiai susitvarkė su svečiais iš kauno „Best 4 you“ (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:29 val.)BC „Straight“ neturėjo vargo su „Ariogala“ krepšininkais (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:44 val.)BC „Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:52 val.)BC „Straight“ įveikė Birštono SC – „Olimpo“ penketuką ir pateko į pusfinalį (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 20:23 val.)Pavasario „Sportturas“ „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio dvikovoje: ,,Gemavilos“ pergalė prieš „Best 4 You“ krepšininkus (2019 balandžio 28 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Street Food“ po atkaklios kovos įsirašė pirmąją pergalę (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 19:01 val.)„Telia“ nukovė BC „Straight“ ir iškovojo bronzos medalius (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:04 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi KM „Žalgiris“ pasiekė pergalę (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Best 4 You“ iškovojo nesunkią pergalę prieš KK „Žaibą“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Best 4 You“ pratęsė „Street Food“ pralaimėjimų seriją iki trijų (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:25 val.)