Šernai vs Šešių sūrių (51:66)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šešių sūrių“ krepšininkai rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“

2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 22:11 val., peržiūros: 763

Balandžio 24 dieną, 20:30 val., Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019“ komandos „Šernai“ (šeimininkai) ir „Šešių sūrių“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių. Nors didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo „Šešių sūrių“ krepšininkai, tačiau „Šernai“ nenuleido rankų ir netgi buvo persvėrę rezultatą, vis tik „Šešių sūrių“ žaidėjai labai galingai finišavo ir laimėjo susitikimą rezultatu 51:66 (11:19, 12:8, 19:15, 9:24).

Rungtynes labai energingai pradėjo „Šešių sūrių“ krepšininkai, kurie puikiai žaidė abiejose aikštelės pusėse ir greitai nutolo. Vis tik „Šernai“ išliko kantrūs ir po truputėlį ėmė atsitiesti, antrame ketvirtyje ekipos jau rungtyniavo kur kas lygiau, o pats žaidimas tapo nerezultatyvus, skirtumas šiek tiek sumažėjo ir „Šešių sūrių“ žaidėjai priekyje buvo rezultatu 23:27.

Po ilgosios pertraukos žaidimas buvo permainingas, o „Šernai“ po ilgo laiko sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Tiesa, jiems pranašumu džiaugtis ilgai neteko, o lemiamo kėlinuko metu „Šešių sūrių“ komanda labai galingai spurtavo, J. Pilecko tritaškiai leido vėl pabėgti tolyn, kol galiausiai „Šernų“ viltys buvo palaidotos. Susitikimas baigėsi rezultatu 51:66.

„Šešių sūrių“ krepšininkai užtikrintai žengė į finalą (2019 balandžio 30 d., antradienis, 23:14 val.)„Šešių sūrių“ komanda nesunkiai įveikė „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Šešių sūrių“ įveikė negausiai susirinkusius „Feniksas“ (98:83) (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:59 val.)„Šernai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šešių sūrių“ ekipą ir iškovojo „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019” auksą (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 21:35 val.)Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi „Šernai“ iškovojo pergalę (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:54 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas“ (2019 kovo 29 d., penktadienis, 22:13 val.)Po ilgosios pertraukos „Šernai“ sutvarkė „Vilkus“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:35 val.)