KTU ‒ 2 vs Telia (90:73)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 gegužės 01 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

52 taškus pelnęs Karolis Timofejevas neišgelbėjo „Telios“ nuo pralaimėjimo prieš „KTU ‒ 2“

2019 gegužės 01 d., Trečiadienis, 22:10 val., peržiūros: 824

Gegužės 1-ąją dieną, 18:30 KTU sporto rūmuose vyko pavasario didžiosios taurės pusfinalio pirmosios serijos rungtynės. Jose šeimininkai KTU – 2 priėmė „Telia“ krepšininkus.Rezultatu 90:73 (19:11, 26:13, 32:17, 13:32) aikštelės šeimininkai nesunkiai įveikė „Telia“ krepšininkus.

Pirmasis kėlinys prasidėjo KTU krepšininkų uraganiniu puolimu. Daug taiklių metimų, asmeninis spaudimas abiejose aikštelės pusėse ir likus 4-ioms minutėms rezultatas triuškinantis – 17:2. „Telia“ krepšininkus gelbėjo tik Karolis Timofejevas, kurio pastangomis deficitas sumažėjo (11:19). Antrasis ketvirtis taip pat priklausė šeimininkams. Geras pataikymas iš 2 taškų zonos, kibi gynyba ir tik viena klaida leido dar labiau padidinti atotrūkį. Varžovų komandoje net 11 iš 13 taškų pelnęs Karolis Timofejevas buvo tiesiog nesustabdomas. Po ilgosios pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė. Net šeši pataikyti KTU tritaškiai leido susikrauto triuškinamą 38-ių taškų persvarą. Turint tokį deficitą belieka tik griūti dėl kiekvieno kamuolio ir kautis. Parodę charakterį „Telia“ krepšininkai dominavo ketvirtajame kėlinyje. Pelnę net 32 taškus, pastarieji garbingai pasitiko pralaimėjimą.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

„Vilkai“ turėjo pripažinti „KTU – 2“ pranašumą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 19:49 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Telia“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:13 val.)K. Timofejevo vedama „Telia“ įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:47 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės ketvirtfinalyje „KTU ‒ 2“ lengvai įveikė „Dakra ‒ Košmarą“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 19:56 val.)„Telia“ po permainingos kovos palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Telia“ lengvai įveikė „Remza & Langvila” ekipą (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Telia“ nukovė BC „Straight“ ir iškovojo bronzos medalius (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:04 val.)KTU-2 nesunkiai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 20:39 val.)„KTU ‒ “ užtikrintai įveikė „VU KHF“ (2019 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„KTU ‒ 2“ triumfavo „Sportturo“ Didžiojoje taurėje (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:01 val.)