Telia vs BC „Rhino“ (90:72)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Telia“ pasiekė pergalę

2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 20:13 val., peržiūros: 644

Pirmadienį, Balandžio 15 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės 2019 tarp H pogrupio, kuriose aikštės šeimininkai „Telia“ priemė svečius BC „Rhino“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo šeimininkų spurtu 10:0. Prasidėjus trečiajai minutei svečiai pradėjo daryti mažiau klaidų, bet tai truko neilgai, nors jie pataikė
tolimus metimus, bet nepavyko pasivyti varžovų. Tuo tarpu šeimininkai dar padidino savo pranašumą ir jau turėjo 12 taškų persvarą – 25:13.

Antrą ketvirtį geriau pradėję svečiai įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau čia pat spurtavę „Telia“ žaidėjai sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę svečiai ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų – 38:36.

Po ilgosios pertraukos abi komandos pradėjo žaisti apylygiai, keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Svečiai atsigavo per aštuntąją minutę ir jau jie turėjo persvarą 3 taškų, likus paskutinei minutei po trijų ketverčių skirtumas tarp komandų pakito labai nežymiai – 58:60.

Ketvirtas ketvertis prasidėjo svečių klaidomis, tuo tarpu šeimininkų žaidėjas K.Timofejevas pasinaudojęs jų klaidomis padare greitas atakas ir padėjo komandai įsiveržti 4 taškais. Paskui šeimininkai padarė dar spurta 7:0 ir svečiai pradėjo klysti ir ir paleido pergalę iš savo rankų. Galutinis rungtynių rezultatas – 90:72.

„Telia“ komandos treneris S.Banaitis: Didesnis kovingumas lėmė mums šiandien pergalę. Nors komandos buvo lygios,bet ketvirtame ketvertį pakeitėme gynybą ir taip pavyko laimėti.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

klubbas2019 balandžio 16 d., 07:56 val.
turbut,kad Gazuotas pienas,tas megsta kitu komandu lyderius
Anonimas2019 balandžio 15 d., 19:12 val.
jau ice arba gazuotas pienas verbuos Timofejava po sezonoblush
K. Timofejevo vedama „Telia“ įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:47 val.)„Telia“ lengvai įveikė „Remza & Langvila” ekipą (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 20:05 val.)52 taškus pelnęs Karolis Timofejevas neišgelbėjo „Telios“ nuo pralaimėjimo prieš „KTU ‒ 2“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Telia“ nukovė BC „Straight“ ir iškovojo bronzos medalius (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:04 val.)„Telia“ po permainingos kovos palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Kauno rami“ įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:55 val.)BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:35 val.)