KTU ‒ 2 vs Lietuvos geležinkeliai (94:63)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

KTU-2 nesunkiai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“

2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 20:39 val., peržiūros: 951

Balandžio 8-ą dieną, KTU sporto centro salėje vyko pavasario „Sportturas“ 2019 taurės D pogrupio reguliariosios rungtynės. Jose susitiko šeimininkai KTU – 2 ir „Lietuvos geležinkeliais“. Šiose rungtynėse intrigos nebuvo nė kvapo. Aikštelės šeimininkai dominavo abiejose aikštelės pusėje ir rezultatu 94:63 (30:13, 23:22, 18:13, 23:15) nušlavė varžovus.

KTU krepšininkai, nenorėdami jokių nemalonumų ateityje, visus formalumus sutvarkė jau pirmajame kėlinuke : pastarieji – lyg NBA čempionai – per ketvirtį pataikė net 7 tritaškius ir pasiuntė varžovus į gilų „nokdauną“. Antrajame kėlinyje „geležinkeliečių“ žaidimas gerokai pagerėjo, tolimi metimai skrodė tinklelį ir kėlinys baigėsi apylygiai. Po dviejų kėlinių „Lietuvos geležinkelių“ deficitas -18.

Trečiajame kėlinyje abi komandos keitėsi netaikliais metimais ir rezultatas nė kiek nesikeitė. Tiesa, kėlinio pradžioje KTU krepšininkams pavyko suregzti kelias rezultatyvias atakas be atsako ir pranašumas dar šiek tiek padidėjo. Paskutinysis ketvirtis tapo tik formalumas. „Lietuvos geležinkeliečiams“ nepadėjo net stiprus kelių aistruolių palaikymas – spurto suregzti nepavyko ir rungtynės baigėsi KTU – 2 pergale.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

„Šernai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:30 val.)„Vilkai“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (63:72) (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Iššūkio“ taurė atiteko „Lietuvos geležinkeliams“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 23:02 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Lietuvos geležinkeliai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pateko į „Iššūkio“ taurės finalą (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 19:39 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė komandą „Nauja banga“ (2019 balandžio 30 d., antradienis, 17:40 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Lietuvos geležinkeliai“ iškovoja saldžią pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:42 val.)„KTU ‒ “ užtikrintai įveikė „VU KHF“ (2019 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„KTU ‒ 2“ triumfavo „Sportturo“ Didžiojoje taurėje (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KTU – 2“ pranašumą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 19:49 val.)