KM „Žalgiris“ vs BC „Straight“ (93:60)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 gegužės 02 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po ilgosios pertraukos atitrūkusi KM „Žalgiris“ pasiekė pergalę

2019 gegužės 02 d., Ketvirtadienis, 22:20 val., peržiūros: 532

Ketvirtadienį, Gegužės 2 – ąją dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės 2019 pusfinalis, kuriose aikštės šeimininkai KM „Žalgiris“ priemė svečius BC „Straight“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo šeimininkų spurtu 5:0. Svečiai pirmuosius taškus pelnė taip pat pirmąją minutę 5:3. Paskui žaidimas pradėjo vykti taškas į taškas. Abejoms komandoms nepavyko pabėgti daugiau nei trims taškais į priekį. Sužaidus 5 minutes šeimininkams pavyko pabėgti į priekį ir susikrauti 5 taškų persvarą, svečiai bandė išlyginti rezultatą, bet jiems sunkiai sekėsi ir jau šeimininkų pranašumas pakilo iki 7 taškų 15:8. Šeimininkų taškai vis didėjo, o svečių buvo sustoję vietoj – 20:9. Likus dviems minutėms iki ketverčio pabaigos BC „Straight“ truputį atsigavo ir pradėjo mažinti savo atsilikimą 22:13. Vis dėl to KM „Žalgiris pavyko savo 10 taškų pranašumą išlaikyti iki pat ketverčio pabaigos – 25:15.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Svečiams ir toliau sunkiai sekėsi taikliai taikyti, o KM „Žalgiris“ ir toliau rodė priešininkams kaip reikia žaisti. Penktąją minutę žaidimas buvo sustojęs, nes abi komandos nieko nepataikė ir darė vien klaidas ir baudas. Bet per antrąją minutę KM „Žalgiris“ atsigavo ir vėl pradėjo tolti nuo priešininkų – 38:27. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę svečiai ir sugebėjo sumažinti deficitą iki 10 taškų – 40:30.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę šeimininkų krepšininkai iškart surengė spurtą 7:2 ir įgijo penkiolikos taškų pranašumą. Į tai keliais taškais atsakę svečiai nežymiai sušvelnino deficitą, tačiau po jų iškart sekė dar vienas KM „Žalgiris“ spurtas, kurio dėka po trijų ketverčių komandas skyrė 26 taškų – 67:41. Paskutinėje rungtynių dalyje stebuklų neįvyko ir visą eigą kontroliavę KM „Žalgiris“ išsaugojo pergalę savo rankose rezultatu – 93:60.

Naudingas M. Masiliūno žaidimas padėjo KM „Žalgiris“ komandai iškovoti pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:24 val.)KM „Žalgiris“ lengvai įveikė Rimo & Patikimą liniją (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:54 val.)BC „Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:52 val.)Jaunieji „Žalgiris“ krepšininkai nepagailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:51 val.)KM „Žalgiris“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš Alytaus „Vakarai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Street Food“ po atkaklios kovos įsirašė pirmąją pergalę (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 19:01 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Best 4 you“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:02 val.)„KTU ‒ 2“ triumfavo „Sportturo“ Didžiojoje taurėje (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:01 val.)BC „Straight“ įveikė Birštono SC – „Olimpo“ penketuką ir pateko į pusfinalį (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Telia“ nukovė BC „Straight“ ir iškovojo bronzos medalius (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:04 val.)