Remza & Langvila vs BC „Rhino“ (69:79)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus

2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 21:35 val., peržiūros: 622

Balandžio 10 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir BC „Rhino“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, abi komandos spėjo pasidžiaugti pranašumu, o geriau lemiamu metu sužaidę svečiai laimėjo susitikimą rezultatu 69:79 (17:22, 15:18, 26:13, 11:26)

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie naudojosi „Remza & Langvila“ komandos spragomis gynyboje ir gana lengvai rinko taškus. Susitikimui įsibėgėjus šeimininkai trumpam priartėjo, bet netrukus varžovai vėl nutolo ir beveik visą laiką išlaikė gana saugią, maždaug dešimties taškų distanciją. Prasidedant ilgajai pertraukai priekyje buvo BC „Rhino“ 32:40.

Antroje rungtynių dalyje „Remza & Langvila“ gerokai rimčiau darbavosi gynyboje ir vos per vieną kėlinuką sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Vis tik šeimininkai pranašumu džiaugėsi neilgai, puikią atkarpą sužaidę BC „Rhino“ vėl nutolo, o lemiamu metu jų praanšumas šoktelėjo iki dešimties taškų. Nors „Remza & Langvila“ nenuleido rankų ir dar bandė kabintis, bet laiko jau buvo per mažai. BC „Rhino“ užtikrintai finišavo ir laimėjo susitikimą rezultatu 69:79.

„Vilmista“ palaužė „Remza & Langvila“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Telia“ lengvai įveikė „Remza & Langvila” ekipą (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 20:05 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: išvargta Remza & Langvila pergalė prieš Jaučakiai krepšininkus (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„ Remza & Langvila“ įveikė „Fenikso“ ekipą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:14 val.)„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Kauno rami“ įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:55 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 02 d., antradienis, 22:22 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Telia“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:13 val.)