VU KHF vs Old S/M (69:60)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Didysis finalas
2018 gegužės 13 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale triumfavo „VU KHF“

2018 gegužės 13 d., Sekmadienis, 23:27 val., peržiūros: 1473

Sekmadienį, gegužės 13 d., A. Sabonio centro salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalo rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „VU KHF“ susitiko su „Old S/M“ ekipa.

Rungtynių pradžioje „VU KHF“ puikiai išnaudojo žaidimą po krepšiu ir T. Žirgulio metimus iš vidutinio nuotolio bei įpusėjus pirmajam kėlinukui pirmavo 14:8. Antroje kėlinuko pusėje po V. Bulkevičiaus tritaškio šeimininkai įgijo dviženklę persvarą. Kėlinukas pasibaigė dviem įspūdingais J. Pranevičiaus blokais, o po jų rezultatas švieslentėje buvo 20:11.

Antrajame ketvirtyje du M. Toliušio tolimi metimai nutolino „VU KHF“ – 30:17. Bet į tai „Old S/M“ krepšininkas M.Mackevičius taip pat atsakė dviem tolimais šūviais, leidusiais svečiams priartėti – 33:29. Ketvirtis pasibaigė dviem gražiais A. Malinausko metimais, po kurių šeimininkai buvo priekyje 39:33.

Trečiajame ketvirtyje „Old S/M“ ekipai pavyko priartėti prie varžovų ir įpusėjus kėlinukui skirtumas tarp ekipų tapo vos 3 taškai 41:38. Visgi, „VU KHF“ krepšininkai labai greitai atsitiesė, D.Ladyga įsegė du tritaškius paeiliui ir pasibaigus trečiajam kėlinukui šeimininkai vėl turėjo dviženklį pranašumą 52:41.

Ketvirtajame kėlinuke „Old S/M“ iškart priartėjo iki 52:48, bet tada iškart tolimą metimą pataikė M.Toliušis, taip užvesdamas savo ekipą spurtui 9:0, po kurio šeimininkai jau pirmavo 61:48. Bet „Old S/M“ nepasidavė bei po J. Pranevičiaus ir M. Mackevičiaus metimų priartėjo iki 57:63. Tada vėl tritaškį pataikė M.Toliušis, taip įtvirtindamas „VU KHF“ persvarą bei pergalę Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale. Galutinis finalinių rungtynių rezultatas 69:60 (20:11, 19:22, 13:8, 17:19).

D.Ladyga („VU KHF“):

„galvojom, kad bus labai sunku. Aišku, ir buvo labai sunku, nes grėsmingą varžovą įveikė pusfinalyje ant 40 taškų. Visi sužaidėme gerai, kaip ir turėjome, dėl to ir laimėjome.“

Finalinių rungtynių MVP tapo M.Toliušis.

„VU KHF“ iškovojo antrąją pergalę Pavasario „Sportturo“ taurėje įveikdami „Renderis“ (89:63) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:51 val.)„VU KHF“ tęsia pergalingą Pavasario „Sportturas“ taurės startą, šį kart be vargo įveikdami „exPersvarą“ (81:61) (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Old S/M“ neturėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Visas rungtynes persvarą laikiusi „Old S/M” komanda šventė pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 23:00 val.)„Old S/M“ įstrigo „Ariogalos“ gynybos gniaužtuose ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:54 val.)Po atkaklios kovos „VU KHF“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Old S/M“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 23:19 val.)Patirtis prieš jaunystę ‒ „Old S/M“ lengvai susitvarkė su jaunųjų saboniukų pasipriešinimu (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Laipsniai“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė pralaimėjimą (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Alaina“ neprilygo „Old S/M“ ekipai (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 23:09 val.)