Old S/M vs ICE (95:69)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 23 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Old S/M“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia į pusfinalį

2018 balandžio 23 d., Pirmadienis, 23:19 val., peržiūros: 948

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturas" taurės 2018 ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Old S/M" ir svečių teisėmis atvykę "ICE".
Rungtynes kaip iš natų pradėjo "Old S/M" ( 8:0), tačiau svečiams pavyko susitvarkyti su varžovų greitomis atakomis. Vis dėlto, "ICE" gynyba subyrėjo, o šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą ( 30:15). Antrame kėlinyje svečiai pradėjo gintis zonine gynyba, o M.Valaitis gavo trečią asmeninę pražangą ir tuo pasinaudojo "ICE", kur ėmė mažinti skirtumą ( 33:28). Per likusį laiką "Old S/M" susitvarkė su gynyba ir vėl atstatė turėtą pranašumą – 51:33.
Po ilgosios pertraukos "Old S/M" sulaukė pastiprinimo ir šeimininkai toliau didino pranašumą ( 62:38). "ICE" krepšys tarsi buvo užrištas, o šeimininkai demonstravo didesnį meistriškumą nei varžovai. Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir finalinė sirena skelbė naktio krepšio pabaigą bei "Old S/M" pergalę prieš varžovus, rezultatu – 95:69 (30:15, 21:18, 16:10, 28:26)

„Old S/M“ įstrigo „Ariogalos“ gynybos gniaužtuose ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:54 val.)Vos penkiese susirinkę „Omega“ neprilygo „ICE“ uraganiniam puolimui (2018 balandžio 07 d., šeštadienis, 00:12 val.)„Old S/M“ neturėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Alaina“ neprilygo „Old S/M“ ekipai (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 23:09 val.)Patirtis prieš jaunystę ‒ „Old S/M“ lengvai susitvarkė su jaunųjų saboniukų pasipriešinimu (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)„ICE“ antroje pusėje susitvarkė su „Kauno švara“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 22:34 val.)Visas rungtynes persvarą laikiusi „Old S/M” komanda šventė pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 23:00 val.) Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale triumfavo „VU KHF“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:27 val.)„ICE“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2018 pradėjo pergale prieš „Liuksą ‒ Veteranus“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:35 val.)